Už poosmé se letos v pražském Obecním domě konal Reprezentační ples podnikatelů a manažerů. Záštitu ve formě generálního partnerství nad ním převzala společnost Xella CZ. Ples nebyl pořádán jen kvůli vlastní prezentaci podnikatelských elit. Jeho smyslem bylo poukázat na sociální odpovědnost firem a propojit komerční a nekomerční sféru. Výtěžek plesu pomůže Fondu ohrožených dětí rozvíjet projekty, které usnadňují znevýhodněným dětem start do života.

 

  

JUDr. Marie Vodičková, ředitelka Fondu ohrožených dětí, přebrala na Reprezentačním plese podnikatelů a manažerů šek na 137 800 Kč z rukou Martina Poláka, ředitele Xella CZ a Xella Slovensko.

Další projekty Xella CZ
Podpora studentů architektury, YTONG Bike Tour či vydání knihy o moderní české architektuře, České bydlení – DOMY… To jsou jen některé z projektů, které Xella CZ v posledních letech podpořila a stále podporuje: „Vnímáme zřetelně fakt, že je třeba žít v interakci s okolním prostředím. Proto hledáme cesty, jak dlouhodobě spolupracovat s neziskovým sektorem a plánujeme systematicky podporovat zajímavé projekty, které primárně souvisejí s oblastí stavebnictví a architektury, ale také ty, které mají širší přesah do oblasti zlepšení kvality života,“ dodává ke společenské odpovědnosti firmy Martin Polák, ředitel Xella CZ a Xella Slovensko.

Reklama