Milá redakce,milé cestovatelky, s manželem cestujeme rádi, jediný problém je v tom, že odmítáme cestovat letadlem. Takže jezdíme busem po Evropě. I když už jsme byli i v Asii (Turecko). Takže dojet se dá v podstatě všude. Kam bych se chtěla podívat? Mám dva velké sny.

1) Maroko
2) Rusko

Chtěla bych vidět jantarovou komnatu. Své sny sbírám z katalogů cestovky se kterou jezdíme. Bohužel manžel na to zatím neslyší. Do Maroka nechce, protože "mezi ty Araby já nejedu". Do Ruska zase, proto, že "40 let stačilo", to jsou jeho citace, i když speciálně těch 40 let nemůže ani celé pamatovat.

Věřím, že si ty sny jednou prosadím a pojedeme. Letos se chystáme do Portugalska a už se moc těším, je to trochu vyprošený zájezd, ale prošlo to. Ono je to taky poměrně daleko, ale je to "civilizovaná země" tak to prošlo, Maroko bohužel zatím ne "tam je špína a Arabové". Ach ty předsudky. Další sny budu sbírat zase z dalšího katalogu. Pak bychom se ještě chtěli podívat do Pobaltských republik, až se povede nějaký pěkný termín a bude to busem. Než jsme se rozhoupali, že pojedeme, tak to změnili na letecký zájezd a zase se nejelo. Tak snad jednou. Hodně splněných cestovatelských snů přeje

13042000

Text nebyl redakcí upraven.

Konečně někdo další, kdo má problémy s letadlem. :-) Třeba to jednou překousnete.

„Tam se jednou podívám.“ To je téma na dnešek. Sníte o návštěvě nějakého místa? Napište nám o něm!

redakce@zena-in.cz

 

Reklama