Dobré ráno milá redakce, milé čtenářky, zdi u nás doma jsou bílé, máme malý byt s vysokými stropy a tak ta bílá barva, která se odráží ve velkém zrcadle skoro přes celou protější stěnu byt rozšiřuje.

Obrázky tam ale máme. Povětšinou krajinky, ale mám tam třeba i malou "poslední večeři páně", kterou jsem kdysi kupovala babičce, jako dárek tuším k narozeninám. Babička pak časem zemřela a obrázek mi zbyl. Když se mě máma ptala co chci z toho co tam babička má, chtěla jsem jen ten obrázek. Je pravda, že v bytě jsem byla hlášená, takže na mě přešel i ten byt, ale s tím se počítalo a prošlo to bez problémů.

Pak tam máme také spoustu kalendářů, manžel je tam chce, ale otáčet je musím já :-D. Nad postelí pak máme zarámovanou svatební fotku. A ještě jsem zapomněla, manžel má na zdi vlajku svého oblíbeného fotbalového klubu. Visí tam už léta, na stadion s ní nechodí, ale sundat jí nechce. Snad sentimentalita, kdo ví. Obrázků tam máme poměrně hodně, je to útulné a zabydlené. a ještě máme takový ten krameraj (dřevěná polička na maličkosti). víc už se nám tam snad ani nevejde. Hezký den všem.

13042000

Text nebyl redakcí upraven.

Vysoké stropy jsou jedna z mála věcí, kterou dokážu neskrývaně závidět. Už by mohli vymyslet kalendář, který se otáčí sám. :-)

A jak vypadají zdi ve vašem bytě?

redakce@zena-in.cz

Reklama