Milá redakce, milé čtenářky, tak my už máme s manželem také naplánovanou dovolenou. Jedeme letos natřikrát.

Nejdříve jedeme na Slovensko, do Tantranské Lomnice. Už se moc těším. Mám hory moc ráda, a mám ráda i lehkou turistiku. Máme to s plnou penzí, dobře tam vaří, takže zase přijedeme těžší, než jsme odjížděli. Určitě pojedeme lanovkou na Lomnický štít, a k polským hranicím, kde se svezeme na pltích. Snad vydrží počasí.

Pak pojedeme do Itálie. Benátky, Florencie, Pisa, ostrovy. Moc se tam těším, protože vidět Benátky byl vždycky můj sen.

Jedeme tam autobusem, s cestovkou, je to poznávačka. Na šikmou věž v Pise jsem také už zvědavá.

No a na přelomu léta a podzimu pojedeme, opět autobusem, s manželem do Portugalska. Doufám, že to vyjde, protože tam jsem ještě nebyla, a mohlo by to být skutečně krásné. Opět poznávačka. Je to okruh Portugalskem.

Nejsme lidi, kteří se plácnou k moři a 14 dní nic jiného nedělají, nás by to zabilo. Tak jezdíme poznávačky. máme své dvě osvědčené cestovky a jsme naprosto spokojení. Vím, že spousta z Vás by takto asi necestovala, ale nám to skutečně vyhovuje. Spoustu toho cestou vidíme, a to je moc fajn. Hezký den a krásnou dovolenou.
13042000

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.


No to je náklad! Nezapomeň fotit a sbírat zážitky. Koncem léta bude jistě denní téma, kde jste byli, tak budeš excelovat! Moc si to užij a přeji šťastnou cestu!! M.

A vy? Zůstanete u rodné hroudy, nebo se letos vypravíte za vůní exotiky a dálek? Nebo jste to už stihli? Kdepak jste byli? Doporučte!

Pište na redakce@zena-in.cz

Reklama