Kompletní řada Nu Skin Nutricentials obsahuje třináct produktů. Díky tomu poskytnete své pleti komplexní péči od rána do večera. Mezi produkty najdete výrobky pro normální až suchou pleť a také pro mastnou až smíšenou pokožkou. Díky tomu si vybere každý.
5d8b3e4b3f468obrazek.png

Řada kosmetiky  Nu Skin Nutricentials nabízí jedinečné složení s rostlinnými výtažky, které pleti pomáhají vyrovnat se s městským klima a prostředím.  Pokožku také bohatě hydratuje, proto je zdravá a působí zářivým dojmem. Zároveň brání její dehydrataci. Vyšší UV faktor chrání zvlášť obličej a a další nechráněná místa před škodlivým slunečním zářením. Proto si vaše tvář zachová krásný a mladistvý vzhled.
5d8b3e61deb2fobrazek.png
Řada Nu Skin  Nutricentials nabízí produkty pro celodenní péči o tělo. Mezi výrobky tak najdete jak čisticí mléko nebo gel bez obsahu mýdla, tak pH Balance Toner, který dopřeje vaší  osvěžující a vyváženou hydrataci. Krémy Celltrex Ultra – denní i noční – tvář a krk ochrání během náročného dne  a v noci jim dopřejí hlubokou regeneraci. Tyto výrobky doplňuje i hydratační maska nebo peeling pro pravidelnou týdenní péči, díky  nimž z pokožky odstraníte odumřelé buňky, dokonale ji vyčistíte a do hloubky zregenerujete.
blobid0.png

Komplexní řadu výrobků najdete na www.nuskin.com/cz , novinky sledujte na www.facebook.com/NuSkinCzechRepublic
5d8b3e77cec71obrazek.png

 
 

Reklama