Klára Křížová stála u zrodu internetového magazínu Žena-in. O tom, jaké byly začátky a jak se Žena-in postupně vyvíjela, je následující rozhovor.

 

Co bylo impulsem k tomu, že jsi se rozhodla založit Ženu-in?

Přiznám se, že to dodnes nechápu. Byla to shoda neuvěřitelných okolností, nadšení a budovatelských nálad. Také mého talentu nadchnout druhé pro stejnou věc.

Jak vzpomínáš na začátky? Kolik vás bylo v redakci a jak jste získávali nové čtenářky?

Začátky byly velmi milé. I když jsme neměli pět pohromadě, nepřipouštěli jsme si, že ty zbývající dvě nevyjdou. Měli jsme velké nadšení a energii, bavilo nás připravovat a dělat vše, aby žena-in vycházela každý den. Začátky byly dělání na koleni vše, co bylo nutné. I když dnes společně nepracujeme, nemůžu opomenout to, co pro ženu-in udělaly Johana s Janou (spoluzakladatelky).

Kdy jsi začala mít pocit, že se žena-in „chytla“?

Za prvé jsme potřebovali, aby o Ženě-in někdo věděl, a pak, abychom měli peníze. Až když se nám začalo dařit i finančně – že jsme si vydělali na provoz, mohli jsme si připustit pocit, že jsme se „chytli“. S tím následovala i potřeba neustále naplňovat zájmy čtenářek, aby se jim u nás líbilo a chodily k nám často. Aby ten pocit, že se žena-in „chytla“ měl dobrý vývoj.

Jaké máš plány do budoucna?

Plány do budoucna s ženou-in nejsou jen mými plány, ale celého týmu, který se podílí na všem, čím žena-in je a čím žije. Plány jsou hlavně o tom, abychom byli ještě více přítulnější a milejší k těm, kteří nás navštěvují.

Jak zvládáš rodinu a náročnou práci?

Zvládám, ještě jedno dítě by mi udělalo radost. Doufám, že letos najdu víc času na své koníčky.

Co bys chtěla Ženě-in a čtenářkám popřát k 5. narozeninám?

Mám radost, že se mají rády a že tu vznikla přátelství, která by díky našim „drátům“ nikdy nevznikla. Chtěla bych jim popřát hodně milých radostných chvil, které u nás ještě stráví, hodně chvil, kdy si vzájemně pomůžou, když mají bolest na duši. Chtěla bych, aby Žena-in byla světem, kde najdou vždy to, co hledají a co je nezklame.

Děkuji za rozhovor :o)))

Reklama