Milé čtenářky,

ne, nebojte se, nezačneme s vánočním šílenstvím již teď, na začátku října. Kdepak. Na vánoční příloze Ženy-in se právě v těchto dnech usilovně pracuje a věříme, že Vás jejím obsahem potěšíme.

A byli bychom rádi, kdybyste se na ní podílely i Vy. Spousta z Vás se zde již dobře zná, chodíte si spolu povídat na diskuze, víte, kolik máte dětí, jací jsou Vaši manželé, co Vás trápí, těší či třeba rozveselí... Zkrátka tvoříte zde takovou velmi semknutou a kompaktní skupinu. :o))

Nechcete si vzájemně nadělit - virtuálně, samozřejmě - nějaké dárečky pod stromeček a naladit se tak na blížící Vánoce? Pokud ano, čtěte dál.

Součástí naší - a Vaší - vánoční přílohy budou i čtenářské příběhy. Příběhy, které jste zažily vy - naše čtenářky. Příběhy veselé i smutné, příběhy optimistické nebo dojemné.
Pokud máte ve svém nitru nějakou zasunutou vzpomínku, něco, na co si každoročně o Vánocích znovu a znovu vzpomínáte a chtěly byste se o to podělit s ostatními čtenářkami, máte nyní příležitost.

Popište nám, co se odehrálo o Vánocích, na které nikdy nezapomenete. Nejlepší příběhy budou zveřejněny ve vánoční příloze a autorky za ně obdrží dárek od redakce.

Ponořte se do vzpomínek, do dob, kdy jste byly třeba malé děti.... Přivolejte si zpět Vaše první Vánoce s manželem, s dítětem... Znovu se zasmějte nad nějakým dávno zapomenutým vánočním trapasem... Podělte se s ostatními třeba i se svým vánočním smutkem.... Stránky Ženy-in jsou otevřeny a připraveny vám "naslouchat"....

Pro vložení svého příběhu klikněte prosím ZDE 

Reklama