To, že čtenářky našeho magazínu jsou ženy milé, příjemné, sympatické, chytré a inteligentní víme již dávno. Ale nyní jsme zjistili, že k těmto všem kladům jsou to především ženy, které mají srdce na správném místě.

Za všechno může vaše stará dobrá kamarádka Herta. Před časem popsala v jednom ze svých příběhů  své patálie, když se rozhodla učinit dobrý skutek a darovat krev. Pod tímto článkem se rozpoutala velmi živá diskuze, z níž vzešel úžasný nápad několika našich čtenářek zorganizovat pro Ženy–in akci „Darujte krev se Ženou–in.“

Tuto svou myšlenku se rozhodly pořádně probrat na této diskuzi, a netrvalo dlouho a dozvěděli jsme se o ní i my v redakci.

A protože se nám tento nápad velice zalíbil a považujeme ho za velmi prospěšný a lidský, rozhodli jsme se, že hlavním organizátorkám trochu pomůžeme, aby se o celé akci dozvědělo co nejvíce čtenářek.

Tak. A konečně se dostávám k jádru celé věci.

Hlavní organizátorky a průkopnice jsou čtenářky Vivian + danča79 a emma + Susina a Morticia.

A proč jsou rozděleny do tří týmů? Z velmi jednoduchého a praktického důvodu. Celá akce se totiž bude konat ve třech termínech v různých nemocnicích. To proto, aby si případné zájemkyně o účast mohly vybrat variantu, která jim nejlépe vyhovuje.

První odběr se bude konat 30. 3. v Thomayerově nemocnici v Krči a jeho patronkami jsou emma a Susina. Pokud chcete darovat krev a tento termín vám vyhovuje, kontaktujte prosím jednu z těchto dvou Žen–in prostřednictvím vzkazíku.

Druhý odběr se uskuteční 7. 4. ve Vinohradské nemocnici. V tomto případě pište vzkaz na Vivian nebo danču79.

Aby nezůstaly zkrátka ani čtenářky z Moravy, organizuje Morticia odběr krve v Brně. Na této diskuzi se můžete domluvit na podrobnostech. Uvítáme, pokud některá z brněnských účastnic napíše článek, jak to v Brně probíhalo.

 

Podle posledních informací je přihlášeno již několik čtenářek a všechny další jsou srdečně vítány.

I já se k vám ráda připojím a slibuji svou účast na obou pražských odběrech. Svou krev sice daruji pouze při tom prvním, ale slibuji, že z obou dvou akcí napíši reportáž, která bude mít čestné místo na našem magazínu. Protože taková akce si pozornost a uznání dozajista zaslouží.

Závěrem bych chtěla poděkovat všem, které se na tomto projektu podílejí. :o)))

Reklama