Milování ve stylu Kámásútry může být pravda nezapomenutelné. Pro toho, kdo má plné zuby akrobatických kousků v posteli, aplikace afrodiziak či dlouhých hodin milostné předehry, máme několik jednoduchých, ale zaručených tipů, jak okořenit sexuální život.

 

Rozpalte partnera tak, že na sex s vámi dlouho nezapomene.

 

1. Líbejte ho

 

I když to zní jako samozřejmost, často tomu ale tak není. Ženy si často stěžují, že jde mužům jen o sex a zapomínají je při sexu líbat. Co tedy brání tomu, abyste převzala iniciativu. Nic vám to neudělá pokud s líbáním začnete vy. Naopak. Líbání prodlužuje sex, podporuje orgasmus, zvyšuje vzájemnou přitažlivost a zaručí maximální uspokojení.

 

2. Pořiďte si svůdné prádlo

 

Muže vzrušují zrakové vjemy. Takže pokud si pořídíte vzrušující prádlo, bude z toho každý chlap nadšený. Nošením sexy prádla dáváte najevo, že jste si vědoma své přitažlivosti.

 

Je pochopitelné, že se chcete cítit pohodlně, ale nenoste proboha babkovské prádlo ve stylu Bridget Jonesové. Nakupte si sexy, ale pohodlné prádélko a vzrušující noční úbor. Uvidíte, že to bude investice, která vašemu partnerskému životu jen prospěje.

 

3. Nekomentujte váš sex na veřejnosti

 

Většina mužů nesnáší průpovídky tipu „Jak se má tvoje žížalka?“ Nebo naopak: „Teda řeknu vám, ten můj tam má dvacet deka točeňáku a sex s ním je nezapomenutelný.“ I když jste ze sexu s ním naprosto vedle, a možná jste lepší v životě nezažila, je to vaše soukromá věc. I když to s komplimenty myslíte dobře, v posteli jste ve dvou, tak si nechte intimnosti pro sebe.

 

4. Trénujte svaly

 

Posilujte svaly pánevního dna. Najděte každý den chvilku a dvacetkrát svaly stáhněte a zase povolte. Brzy je budete mít tak zpevněné, že budete schopná při stažení svalů více obepnout partnerův penis.

 

5. Hrajte hru „najdi bod G“

 

Bod G, nazvaný po gynekologovi Gräfenovi, který na jeho existenci upozornil poprvé v roce 1944, už nemusí být tolik tajemný. Poraďte partnerovi, kde má ten kouzelný spínač vaší slasti hledat. Bod G je oblast uvnitř vagíny, která poskytuje sexuální vzrušení zhruba 50 % žen. Nachází se na přední poševní stěně asi 3 cm pod ústím močové trubice.

 

6. Buďte něžná

 

Především pokud jde o jeho mužskou chloubu. Jeho penis není řadicí páka v autě nebo joystick, tak s ním zacházejte jemně. Nezapomeňte, že máte celý jazyk, nejen špičku, tak ho ochutnejte úplně celého.

 

I když je většina erotogenních bodů umístěna okolo mužského penisu, než k němu dojdete, nezapomeňte laskat celé jeho tělo. Obzvlášť dráždivé je to na ušních lalůčkách, bradavkách, podkoleních nebo loketních jamkách.

 

7. Dopřejte mu orální sex

 

Muž vás za to bude milovat. Muž se nejen rád dívá na ženu jak mu to dělá, ale muže také vzrušuje, že se dostal do nadřazené pozice. Nejdůležitější je udržovat pravidelné rytmické pohyby úst a rukou. A pozor na zuby!

 

8. Vemte do postele banán

Ale pozor, ne k tomu na co teď myslíte. Banány jsou zdrojem vitaminu B a doporučuje se je konzumovat před sexem. Zvyšují totiž průtok krve v organismu, to prospěje vašim pohlavním orgánům. Usnadní vám to také docílit při sexu orgasmu.

 

9. Led a čokoláda

 

Oslaďte si doslova vaše sexuální hrátky. Malujte mu po celém těle kouskem ledové čokolády obrázky a pak je slízejte. Sexuální experti doporučují vzít do úst při líbání a při orálním sexu ledovou kostku. Studí vás zuby? Tak zkuste před souloží led zasunout do vagíny.

 

10. Pořiďte si „hračky“

 

Zapomeňte na domácí spotřebiče, ovoce a zeleninu nebo třeba lahve. Jistě, když na o přijde, strčit se tam dá téměř vše a proti gustu… Tyto věci jsou ale vyráběny pro naprosto jiné účely, a mohli byste si při nevhodném použití přivodit ošklivá zranění.

 

Dnes existuje spousta specializovaných obchodů se sexuálními pomůckami. Jsou zdravotně nezávadné a navíc stvořené přímo pro vaše potěšení, takže konečný prožitek bude mnohem lepší, lež z hračkami „co dům dá“.

 

11. Nemravná slůvka

 

Obecně platí, že muži mají rádi ženy, které se nebojí dát hlasitě najevo, že mají sex rády. I slušně vychovaná dívka, může v posteli mluvit neslušně. Trochu odvázat se není na škodu a každému chlapovi zalichotí, když od ženy slyší, že se jí líbí to, co jí právě dělá.

 

Příliš ostýchavá žena může být pro partnera nudná. A naopak, hrát si doma na pornohvězdu a řvát u toho jako když vás na nože bere, také není ideální. Přesná hranice mezi tím, co je ještě přijímáno a co už je příliš, ale neexistuje.

 

12. Experimentujte

 

Možná budete mít ze začátku trošku strach, ale trocha experimentu okoření váš sexuální život a pomůže vám odstranit překážky mezi vámi a partnerem, které ještě je vztahu máte. Vyzkoušejte zkrátka všechno po čem toužíte a co chcete. Sami rozhodněte, jestli je vám to příjemné a jestli do toho půjdete příště znovu.

 

A jaké máte tipy vy na rozpálení partnera a vzrušující sex?

Reklama