Jaká denní témata si pro vás připravila redakce na příští týden? Přinášíme vám jejich přehled, abyste si mohly pořádně „nabrousit jazýčky“. Těšíme se na vaše názory a příběhy.

V pondělí historky s řidičákem

Editora Jakuba D. Kočího zajímají vaše veselé i krušné příběhy o tom, jak a kdy jste dělala autoškolu, jaké to bylo a hlavně - jaké byly zkoušky! Měla jste štěstí, že jste nemusela couvat, protože byste povalila všechno v nejbližším okolí? Byl zkoušející komisař přísný a neoblomila ho ani vaše ultrakrátká sukně nebo vyplašený úsměv? S jakými pocity jste držela poprvé v ruce svůj vlastní řidičský průkaz?

V úterý téma, které rozděluje společnost: Svatba, nebo život na hromádce?

Redaktorka Alexandra Stušková píchne do vosího hnízda: Co je lepší? Žít s partnerem na hromádce, nebo hezky „po staru“ nejprve svatba, potom děti... Jak se na to díváte vy? Myslíte si, že manželský svazek je jenom bezvýznamný kus papíru? Že žena tím, že odmítá svatbu, potvrzuje svoji absolutní nezávislost? Anebo je pro vás manželství završením vztahu dvou lidí a je vám líto žen, které si jejich partner nechce vzít?

Ve středu: Šla byste nenamalovaná mezi lidi?

Tuto otázku do pranice vám položí editorka Dana Svobodová. Je zvědavá, jak dopadne skóre: Je víc žen, které se malují jenom výjimečně nebo vůbec, anebo těch, které bez líčidel nepřekročí území vlastního obydlí?

Čtvrtek bude úlevný: Zanadáváme si na protivné kolegyně!

Téma na čtvrtek si naplánoval s lehce poťouchlým úsměvem náš šéfredaktor, Radek Kříž. Máte kolegyni, kterou opravdu, ale opravdu nemůžete vystát? Je hloupá a nic nechápe? Je líná a musíte pracovat i za ni?? Je zlá, zákeřná a donáší??? Postěžujte si u nás, protože sdílený problém je poloviční problém. :)

Pátek s pilulkami: Jak řešíte, když vás něco bolí?

Páteční téma edituje opět Jakub Kočí a zajímá ho váš názor na léky. Jak často si musíte vzít prášek proti bolení hlavy nebo zad? Berete léky jako lentilky? Anebo je to pro vás nebezpečná chemie a řešíte bolest nebo jiné zdravotní problémy bylinkami a alternativními cestami? Jak léčíte svoje děti? Poraďte ostatním!

Týden bude nabitý, chystáme pro vás jako obvykle spoustu zajímavých článků a rozhovorů, ale jsme zvědaví hlavně na váš ohlas! Napište nám, redakční e-mail je pro vás stále otevřený...

redakce@zena-in.cz

Reklama