Snad každému z nás se někdy stalo, že se ocitl v situaci, kdy si nevěděl s něčím rady. Nenadále porouchaný kotel, utržený vodovodní kohoutek, píchnutá pneumatika, zmeškaný autobus či vlak, zácpa na dálnici či jen vypátrání telefonního čísla bývalé spolužačky. Zajímalo vás někdy, jaké je právě počasí například v Senegalu? Hledáte nejbližší restauraci? Nebo jen rychle potřebujete zjistit, jak daleko je z Prahy do Abu Dhabi? Odpověď na tyto a mnohé další otázky získáte teď jednoduše.

Stačí vytočit číslo 1188, a to jak z pevné linky, tak z mobilu. 1188 je přímým následníkem linky O2 Asistent, volat o pomoc sem však můžete z kteréhokoliv mobilního čísla nebo pevné linky v České republice. Za řešením obtížných situací nestojí jen dva akční super-hrdinové 11 a 88, které znáte z reklamy. O získání kvalitních, rychlých a přesných informací se stará zkušený tým profesionálních operátorů. Jejich služeb můžete využít kdekoliv a kdykoliv, z domova i z ciziny, 24 hodin, 7 dní v týdnu, v českém i anglickém jazyce.

S 1188 snadno zjistíte telefonní čísla pevných linek i mobilů. Hledané číslo vám je zasláno formou SMS zprávy nebo můžete být přímo spojeni. S 1188 se dostanete na schůzku včas, operátoři vám poskytnou aktuální informace o dopravě, vyhledají nejkratší cestu nebo jen zjistí odjezd nejbližšího vlaku či autobusu. Nejste ranní ptáče a dělá vám potíže vstát z postele? Objednejte si buzení. Vytočením 1188 se dozvíte přesné časy odletu a příletu letadel, můžete se informovat o kulturních akcích a zajistit si včas vstupenku. Jednoduše také zjistíte, jaké bude zítra počasí doma i ve světě. Najít nejbližší bankomat, ubytování, kontakt na společnost či firmu není s 1188 žádný problém. Zajímalo vás někdy, co znamená slovo magot, a nevěděli jste, koho se zeptat? Se službou 1188 najdete odpověď i na ty nejroztodivnější otázky. Pro více informací navštivte www.1188.cz.

Reklama