Léto je především dobou odpočinku, ovšem pro vaši pokožku je toto období velkou výzvou. Vysoké teploty a přímé sluneční záření pokožku vysušují, a může tak docházet k nepříjemnému praskání a sloupávání svrchní vrstvy pokožky.

Připravte svou pokožku na léto, vyzkoušejte nové hloubkově hydratační tělové mléko obohacené o sezamový olej od značky NEUTROGENA®.

Máte v létě vysušenou pokožku?

Pokožka je v létě velmi namáhána - je velké teplo, na pokožku dopadá sluneční záření, často pracujete v kanceláři, kde je klimatizace a suchý vzduch. To všechno má velký vliv na naši pokožku, vlasy, na naše zdraví.

Důležitá hydratace

Úroveň hydratace klesá v létě mnohem rychleji než v jiných ročních obdobích. Odborníci zdůrazňují význam pitého režimu, tělo potřebuje tekutiny a pokožka volá po hydrataci.

Kvalita se vyplatí

neutrogenaProto zejména v létě stojí za to zajistit si tu nejlepší péči o pokožku. Obvykle přípravky na tělo hydratují pouze na povrchu a krátce. Již několik hodin po hydrataci se pocit sucha vrací a znovu musíte pokožku namazat. Vaše pokožka potřebuje pouze osvědčené kosmetické přípravky, jejichž působení trvá opravdu dlouho. Proto vám chceme představit novinku od značky NEUTROGENA®, na kterou se můžete spolehnout - vaše pokožka bude dokonale hydratována.

Pro suchou pokožku vyvinula NEUTROGENA® nové hloubkově hydratační tělové mléko obohacené o sezamový olej. Nové tělové mléko poskytuje dlouhotrvající 24hodinovou hydrataci a ochranu suché pokožky. Unikátní složení se sezamovým olejem navíc zanechává pokožku extra jemnou a hebkou na dotek.

100 čtenářek bude testovat nové hloubkově hydratační tělové mléko obohacené o sezamový olej od značky NEUTROGENA®.

Máte pocit, že vaše pokožka je vysušená? Používáte hydratační mléka? Právě teď se můžete zapojit do skvělé akce, kterou pro vás připravila značka NEUTROGENA® a Žena-in. Tuto revoluční novinku bude mít možnost otestovat 100 čtenářek! Vybraným čtenářkám spolu s přípravkem zašleme elektronický dotazník, abychom se dozvěděli, jakou mají s tělovým mlékem zkušenost, jak jim vyhovovalo, jak byla jejich pokožka hydratovaná. Chcete se do testování zapojit? Zapojte se do soutěže a napište nám pod tento článek, proč byste chtěly mléko testovat - zda tyto přípravky používáte, jak na ně vaše pokožka reaguje, proč je používáte...

Děkujeme vám za vaše příspěvky, nezapomeňte se zapojit do soutěže - odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku. 100 z vás se může těšit na testování. Součástí testování je vaše povinnost vyplnit dotazník, který vám zašleme během testu!

Jak nové hydratační mléko funguje? Jaký mají jeho složky na pokožku těla?

Cenný sezamový olej
Sezamový olej je cenný zdroj vitamínů a kyselin. Má čisticí vlastnosti, doplňuje také hladinu lipidů ve vrchní vrstvě pokožky. Jako změkčovadlo (emoliencium) brání nadměrné ztrátě vody. Sezamový olej také poskytuje pokožce hedvábnou jemnost a hebkost.

Spolehlivé působení
Účinnost nového hloubkově hydratačního tělového mléka NEUTROGENA® s olejem byla klinicky prokázána. Výsledky testů potvrzují, že tělové mléko proniká až do 10 vrstev pokožky* a zajišťuje její patřičnou hydrataci po dobu 24 hodin od první aplikace.

Okamžitý efekt
Efekt hydratačního tělového mléka s olejem je okamžitý. Pokožka je okamžitě hydratována do hloubky a je hedvábná a jemná.

Hloubkově hydratační tělové mléko s olejem
Krémové tělové mléko a sezamový olej v jedné lahvičce
Dlouhodobá hydratace až 24 hodin
Unikátní složení se sezamovým olejem zanechává pokožku extra jemnou po celý den a hebkou na dotek
Rychle se vstřebává
Hydratuje až 10 horních vrstev pokožky* - klinicky prokázáno
Nemastné složení
Kombinace dlouhotrvající hydratace se sametovým dotekem oleje

* horní vrstvy epidermu

Prosím, ZDE vkládejte odpovědi na testování tělového mléka NEUTROGENA® . ZDE najdete anketu pro vložení odpovědí!

 

Reklama