Ahojky,
první rande s nynějším manželem jsme měli 28. 6. 1996, letos tedy slavíme 10. výročí seznámení. Ten den jsme se vlastně viděli podruhé. Seznámili jsme se 14 dní předtím v jedné zahradní restauraci. Já tam byla s kamarádkou a on s kamarádem.

Seděli jsme naproti sobě u stolu a tak nějak se začali bavit. Jindra (manžel) byl docela nesmělý, jeho kamarád byl naopak dost ukecaný. My s kamarádkou neměly zrovna extra náladu, ale kluci nás zaujali, takže jsme se s nimi domluvily, že se za 14 dní zase sejdeme. Načesaly jsme se, nalíčily, a vyrazily... ještě jsem kamarádku upozornila, že Jindra je můj :-) Jí se taky líbil, ale "milostivě" mi ho nechala. Byly jsme zvědavé, jestli opravdu přijdou - a přišli. Dali jsme si pivko, povídali... i Jindra povídal. Zaujal mě svojí inteligencí, názory, tím, že si na nic nehrál, prostě supr kluk!

Moje mamča měla mít druhý den 40. narozeniny, a protože jsem byla těsně po maturitě, bez peněz, napadlo mě, že bych jí mohla někde natrhat (asi vlastně naloupit) 40 růží. Má je totiž moc ráda a připadalo mi to jako celkem originální dárek. Takže jsme, posíleni alkoholem a vyzbrojeni nůžkami, vyrazili na lup na městské okrasné záhony. Já s kamarádkou stříhala, Jindra růže držel v náruči a byl, chudák, celý popíchaný od trnů :-) Ale vydržel... Po půl roce jsme spolu začali bydlet, po sedmi letech jsme se vzali a máme 14měsíčního synka. Ten můj chlap je zkrátka ten nejlepší na světě :-)

Kamarádka moc štěstí na partnery neměla a dodnes mi "vyčítá", že jsem jí Jindru přebrala :-).

Sepy


Milá Sepy, takhle rvát kytky z městských okrasných záhonů?! Gratulujeme k synkovi a přejeme pevné nervy. To jsem zvědavá, jaké bude mít první rande on.

V pondělí si budeme povídat o hlídání dětí. O au-pair u nás i v zahraničí, o vašich zkušenostech s najatými chůvami apod. Těší se na vás Iveta a tady posílá pár otázek, kterými se můžete při psaní inspirovat.

Hlídala jste někdy cizí děti?
Komu se nebojíte svěřit své ratolesti?
Bydlela byste v domě s cizí mladou dívkou?
Odjela byste do zahraničí pracovat jako au-pair?
Kdo si může paní na hlídání dovolit?
A co Váš pes?
Kdo se o něj postará, když jste v práci?

Reklama