Sestavili jsme žebříček deseti nejotřesnějších vlastností, kterými muži ženy přivádějí k šílenství, a nechali je okomentovat chlapem. Jestliže je váš partner výjimka, potom se omlouváme a gratulujeme vám ke šťastné volbě!

man

Sám jsem chlap. A tak mě zajímalo, jakými věcmi muži ženy vytáčí - chtěl jsem si zkrátka udělat obrázek. Poprosil jsem kamarádku, aby mi sepsala deset nejotřesnějších mužských vlastností - když jsem si její výběr přečetl, nemohl jsem se zdržet komentáře...

 1. NEPOŘÁDNOST - věčně opakované téma, nicméně také stále aktuální. Děkujte všem bohům, máte-li pořádného chlapa, protože jich je jako šafránu. Většina z nás běžně nachází mokré ručníky na podlaze v koupelně, špinavé ponožky na opěradlech židlí a neumyté nádobí všude po bytě. To po sobě vážně nemůžou poklidit?
  Komentář chlapa: Když přijde chlap unaven těžkou prací v lomu, je přirozené, že se nestará o to, kam zahodit fusekle, ale o gáblík a postel.
 2. JEŠITNOST - ve všem a za každou cenu musí být vždy nejlepší. Nejlepší zaměstnanec v práci, vlastník největšího bazénu v okolí, nejlepší milenec ve vašem životě. Nedej bože, abychom naznačily, že mu něco nejde tak dobře jako odborníkovi. Raději vytopí dvoje sousedy, než aby přiznal, že se v instalateřině opravdu nevyzná.
  Komentář chlapa: Jakže? Naštěstí jsem neporozuměl, jinak bych se asi urazil...
 3. SUKNIČKÁŘSTVÍ - nemluvím o nevěře, ta je spíš než k šílenství důvodem k rozchodu. Mám na mysli to věčné flirtování a otáčení se za atraktivními (často i úplně obyčejnými) ženskými. Vy se pro něj strojíte, čančáte a ničíte si nohy na vysokých jehlách, a on se stejně ohlíží po jiných! (My se po hezkých chlapech sice také díváme, ale umíme to aspoň dělat nenápadně.)
  Komentář chlapa: No jo, když domácí sukně není po čase vůbec ničím nová. Čančáte na sebe furt to samé. Hele, holky, tak se víc snažte svoje chlapy něčím překvapit!
 4. OTRAVNÉ ZLOZVYKY - ještě jsem nezažila chlapa, aby alespoň jeden neměl. Ať už vrže zuby, okusuje tužky, praská bubliny či srká horký čaj, je to k nesnesení.
  Komentář chlapa: A mlaskání při líbání vadí, nebo ne?
 5. PUNTIČKÁŘSTVÍ - každý chlap má něco jiného, na čem si iracionálně lpí. Vím o chlápkovi, který má srovnané nářadí v kůlně podle přesného nákresu, dalšímu zase nesmíte sáhnout na jeho kytaru a nedej bože, abyste mu uklidila svinčík kolem počítače - on v něm má totiž svůj „systém“.
  Komentář chlapa: Chraň vás ruka páně! Tak se to projevilo, konečně se ženy přiznaly, že se chtějí hrabat mužům v soukromých věcech.
 6. LENOST - na začátku vztahu nás vždycky oblbnou chozením do kin a divadel, společnými procházkami i vyjížďkami na kole. Ale mají-li nás jisté, stávají se z našich drahých poloviček zahálčivý povaleči, kteří víkend nejraději tráví pěkně rozvalení v postýlce a před zapnutou televizí. Ach jo...
  Komentář chlapa:
  Zív! Blbost, rád si vyrazim s klukama na partičku. Bét líné, nehnu ani brvou.
 7. PAŽRAVOST - nakoupíte jídlo na týden dopředu, máte vytahané ruce jako oraguntan a druhý den je lednička dokonale vymetená (zbude v ní jen nízkotučný jogurt s vlákninou, který váš drahý nepapá). Naprosto typické a naprosto k zešílení!
  Komentář chlapa:
  Aha, to bylo na týden? Tak to jsem nepochopil...
 8. RÝMIČKA - vždycky dělá hrdinu, když si rozřízne ruku, odmítá jít k doktorovi na sešití, ale jakmile ho zchvátí chřipka, je zle. Váš statečný neskolitelný heroj se rázem promění v nesamostatné batole a co chvíli se hlasitě dožaduje čajíčku, kapesníčků a mokrého hadru na bolavou hlavičku. Dva dny to většinou vydržíme, ale na konci týdne máme chuť vraždit.
  Komentář chlapa: Zato ženské stonají bez obskakování, co?
 9. SEBEVRAŽEDNÉ TENDENCE - po většinu času je to spolehlivý a zodpovědný otec a manžel, ale jakmile nasedne na motorku, uvidí horolezeckou stěnu či vezme do ruky obouruční meč, je z něj adrenalinový šílenec bez pudu sebezáchovy. „Třes a strachuj se, jak chceš, milá ženo, já jdu otestovat svoji mužnost!"
  Komentář chlapa:
  Ježiš, vy naděláte. Vždycky je poblíž lékárnička, tak co. Doma se člověk moc vzrušení nedočká...
 10. MAMÁNKOVSTVÍ - pokud už někdy prošel vaším životem muž, pro něhož byla nejdůležitější ženou v životě jeho matka, víte, o čem mluvím. Nicméně i když mají vaši chlapi priority srovnané „správně“, často jim ulítnou věty typu: „Ale maminka to dělá takhle...“ „Poradíme se s maminkou, ta v tom má zkušenosti...“ „Maminka to stejně umí nejlíp...“ Pomáhá jedině selektivní hluchota - slyším slovo maminka a přestávám vnímat.
  Komentář chlapa:
  Nejlepší jsou buchty od maminky, to ví každý!

Ale ať už nás dovádějí k zlosti, šílenství a nepříčetnosti čímkoli, stejně máme ty naše mužské nekriticky rády a všechny jejich slabůstky jim vždy rády odpouštíme. S nimi to jde sice ztuha, ale bez nich to nejde vůbec!

Komentář chlapa: No, to bych si vyprosil.

Reklama