1. Svátky na návsi s Dolly Parton
Zdánlivě bezcitná podnikatelka (Christine Baranski) prodává nemovitost, ze které nehezkým způsobem vyžene původní obyvatele. Rozehřátím srdce této ženy je pověřen anděl (Dolly Parton). Hollywoodské klasiky jako Debbie Allen a Jennifer Lewis jsou sázkou na jistotu. A navíc uslyšíte 14 nových písní Dolly Parton. A to se vyplatí!

2. Pan Jangle a vánoční dobrodružství
Jeronicus Jangle (Forest Whitaker) je bláznivě kreativní výrobce hraček, který ztratí kouzelnou moc, když jeho proradný učeň (Keegan-Michael Key) ukradne důležitý vynález. Mohlo by se zdát, že je veškerá naděje ztracena, ale Jeronicusova vnučka (Madalen Millsová) se objeví, aby mu pomohla získat vynález zpět.

3. Princezna z cukrárny: Zase vyměněná
Pokud jste viděli první Princess Switch, už víte, že Margaret Delacourt a Stacy DeNovo (obě hrála Vanessa Hudgens) si při setkání vyměnily životy. Tyto dvě jsou staré kamarádky a pokračování filmu probíhá v podobném duchu. Ale v Montenaru, kde Margaret zdědí trůn, existuje třetí dvojnice (také Vanessa Hudgens), která plánuje způsobit velké potíže.

4. Sváteční rande
Dva nezadaní už mají po krk toho, že jsou na svátky vždycky sami, a tak uzavřou dohodu a na všech oslavách v roce si navzájem dělají doprovod. Jak to tak ale bývá, kamarád taky rád...

5. Rush a vánoční ruch
Luxusní život téhle rodinky se těsně před Vánocemi pořádně změní a ovdovělý rozhlasový Dj se čtyřmi rozmazelnými dětmi se musí uskromnit a spojit síly. Zvádnou zatěžkávací zkoušku nebo si zkazí Vánoce?

6. Dash a Lily
Cynik Dash a veselá Lily si ve vánočním New Yorku na různých místech předávají červený zápisník se vzkazy a výzvami. Protiklady se prostě o Vánocích přitahují!

7. Půlnoc v Magnólii
Dlouholetí kamarádi Maggie a Jack ve svém rozhlasovém pořadu předstírají, že jsou pár, aby udělali radost rodičům, ale také aby přilákali nové posluchače. Vše se ale vymkne kontrole...

8. Vánoční kronika 2
Kdo jste neviděl první díl, určitě se podívejte nejprve na něj. Hvězdně obsazený vánoční film v čele s Goldie Hawn a Kurtem Russellem je u diváků velmi oblíbený. Tentokrát Kate, která od minula trochu povyrostla, špatně snáší nového přítele své mámy. Rozhodne se proto utéct a ocitne se na severním pólu, kde se zlý elf chystá zrušit Vánoce.

9. Vánoční přestřelka
Pro ty z vás, které preferujete spíše komedie než romatické filmy, je tady film Vánoční přestřelka, který bude mít premiéru 4. prosince. Hlavní hrdinové překazí vraždu jednoho muže a společně pak zabijákům utečou. Co se bude dít?

10. Vánoční proměna s panem Svátkem
Sice jsme slibovaly filmy, ale nakonec si dovolíme jeden seriál. Jde o reality show, kde machr přes interiéry Benjamin Bradley, kterému málokdo řekne jinak než pan Svátek, a parta spolehlivých „elfů“ společně pomáhají různým rodinám s vánoční výzdobou. A na ničem se rozhodně nešetří!

Reklama