mikulas.jpg

Foto: Shutterstock

1. Míšina čokoláda

Mléčná čokoláda z organických kakaových bobů z Madagaskaru. Tyto boby chutnají po ovoci a my jsme k nim ještě přidali borůvky z českých lesů. Všechny suroviny meleme několik dní v kamenném mlýně. Díky tomu se všechny chutě krásně propojí a čokoláda získá barvu, chuť i vůni borůvek.
 
2. Adventní kalendář L’Occitane Kouzelný les

Zpříjemněte si čekání na Vánoce s naším klasickým adventním kalendářem, ve kterém najdete spousty skvělých produktů značky L’Occitane. Nechybí krémy na ruce, tělová mléka, krémy na nohy, balzám na rty a další skvělí pečující pomocníci.
 
3. Vánoční dózy s čajem Basilur Old Town

Malé městečko, zasněžené střechy, plápolající světla v oknech. Útulné barevné domky, na které se snáší sněhové vločky, doslova dýchají pohodou. Novou zimní kolekci Basilur Old Town tvoří čtyři plechové dózy s vyobrazením sněhem zahaleného městečka a každá z nich ukrývá novou směs sypaných čajů. Základem čajových směsí Basilur Old Town jsou nejlepší lístky cejlonského černého čaje.
 
4. L’OR Espresso Adventní kalendář

Objevte 24 unikátních chutí v kapslích L’OR Espresso a vychutnejte si sváteční atmosféru s prémiovou kávou. Odkryjte varianty kapslí pro Nespresso® kávovary, které nejsou běžně dostupné na našem trhu. Darujte potěšení ze světa kávových mistrů L’OR nebo si jej vychutnejte sami v pohodlí svého domova.
 
5. Velký adventní kalendář Mixit

Největší adventní kalendář od Mixit všech dob je vylepšený po všech stránkách. Čeká na vás více dobrot, vyzkoušíte jich rovnou 27, více okýnek a více zábavy. Na Mikuláše a na Štědrý den si totiž otevřete 2 krabičky s překvapením. Z každé krabičky v kalendáři si navíc můžete sestavovat Mixit betlém, budou vám stačit nůžky a trocha zručnosti.
 
6. LINDOR dóza Mléčné pralinky

Celosvětově milované pralinky LINDOR, tentokrát v uchovatelné vánoční plechovce, která zaručeně potěší. Toto dárkové balení je skvělým dárkem k Mikuláši. Dopřejte si moment blaha s vánočně balenými mléčnými pralinkami LINDOR. Uvnitř jich najdete dvanáct.

7. Carla Adventní kalendář Josef Lada

Vychutnejte si adventní čas s lahodnými dobrotami od českého výrobce čokolády Carla. Na každý den jedna mléčná čokoládka. Kalendář s motivy Josef Lada je navíc nejen lahodný uvnitř, ale i zvenku lahodí oku.

8. Dárkový koš k Mikuláši

Dárek k Mikuláši pro děti i dospělé, to je koš plný čerstvého ovoce, sladkostí a dalších dobrot. Tuto originální Mikulášskou nadílku doručí Frutiko vašim ratolestem, přátelům či příbuzným domů kamkoliv po České republice. Dárkový koš obsahuje čerstvé ovoce jako citrusy, banány, kiwi, jahody, hrozno a jablka a sladkosti, čokoládové figurky čerta a Mikuláše, bonbony, Kinder vajíčko a další dobroty.
 
9. Vánoční dárková krabička pánských trenek

Dáváte si s partnerem dárky k Mikuláši? Tento je rozhodně originální. Vánoční sezónu pak může absolvovat v tematickém spodním prádle. Trenýrky Dedoles jsou vyrobeny ze 100% bavlna a určitě se v nich bude cítit pohodlně.
 
10. Dárkové balení Marmelád s příběhem – Oblíbená klasika

Tuto dárkovou sadu výborných marmelád české výroby si zamilují všechny věkové kategorie. Potěší opravdu každého a jsou chuťově výborné. Pokud se vám nechce utrácet za adventní kalendáře a sladkosti, tímto dárkem k Mikuláši určitě potěšíte. Balení obsahuje jahodový, meruňkový a borůvkový džem.

61851bfbc8f26obrazek.png

Reklama