Módní trendy týkající se kabelek se rychle mění. Jsou nedílnou součástí každého outfitu, jakousi korunou vzhledu.

cervena

Průzkum realizovaný společností Logitech odhalil, že více než polovina žen (61 procent) připouští, že ve svých kabelkách nosí více věcí, než skutečně potřebují. Realitou je, že téměř pětina žen svou kabelku poškodila nebo zničila, když se do ní pokoušela dostat příliš nezbytných drobností osobní potřeby. Největšími „přecpávačkami“ kabelek přebytečnými věcmi s pocitem, že se „mohou hodit“, jsou ženy ve věku od 18 do 24 let.

ano

Dostat do nich vše potřebné může být náročnou logistickou výzvou, protože stále více prostoru zabírají různé přístroje. Až 9 z 10 žen označuje jako nejdůležitější položku v jejich kabelce telefon a více než třetina žen s sebou nyní nosí i tablet nebo notebook. K tomu jsou tu pracovní mobily, čtečky bankovních karet, přenosné hudební přehrávače, sluchátka a další drobnosti, které soupeří o cenné místo v kabelce.

Jak vyhrát boj s kabelkami a zachovat přitom její styl? Zde je pár tipů:

1. Vyhraďte si prostor pro smartphone

Vždy si vybírejte kabelku s vnitřní kapsičkou nebo vyhrazeným prostorem pro váš mobil. To je ta nejdůležitější věc, kterou potřebujete najít snadno a rychle.

2. Přistupte na světlejší podšívku

Mnoho kabelek má podšívku tmavou, aby na ní nebyly vidět šmouhy, ale díky světlejší podšívce věci v kabelce najdete snadněji.

3. Smotávejte kabely

Kabely od sluchátek a nabíječek jsou obvyklými viníky nepořádku. Těch pár vteřin, které trvá smotat kabel, vám ušetří čas, kdy budete ze spleti kabelů vymotávat jiný obsah.

4. Klíče

Dobrým řešením může být samostatná klíčenka, díky které v kabelce najdete klíče mnohem snadněji. Pokud se vám kroužek s klíči rozrostl do epických rozměrů, oddělte ty, které nepotřebujete každý den - ušetříte tak opět trochu dalšího prostoru.

5. Zmenšujte

V cestovním provedení dnes seženete téměř vše od papírenských potřeb až po kosmetiku, takže už nemusíte s sebou nosit produkty v plné velikosti. Tím se významně zmenší objem a hmotnost věcí ve vaší kabelce.

Stejný princip platí i pro technologie. Tablet nebo smartphone doplněný o klávesnici vás zbaví nutnosti nosit notebook. Navíc vám mohou posloužit i jako čtečky e-knih, abyste nemuseli mít v kabelce objemné knihy a časopisy. I samotné tablety mohou být zmenšeny - například iPad mini nebo sedmipalcový Galaxy Tab III se vejdou i do kabelek, kde by to jejich plné verze nezvládli. Moderní ultratenké klávesnice jako např. Logitech Keys-To-Go vaši kabelku zbytečně nezaplní ani nezatíží.

klobouk

6. Využívejte možnosti bezkontaktní komunikace

Bezkontaktní platební karty vám mohou ušetřit tápání v kabelce nebo hledání peněženky. Vyberte si kabelku s kapsičkami, kam bezkontaktní karty vložíte a pak můžete snadno platit a cestovat pouze přiložením kabelky ke čtecímu zařízení.

7. Oblečte a chraňte své přístroje

Vyplatí se investovat do ochranného pouzdra pro váš smartphone a tablet, abyste měli jistotu, že budou vždy v bezpečí. Techniku ​​nejen ochráníte, ale díky celé škále barev obalů můžete snadno sladit její styl se stylem vaší kabelky a vaším vkusem.

8. Nejlepším přístupem je poctivost

Buďte k sobě poctiví, pokud jde o to, co opravdu používáte každý den. Všechny ty drobnosti „pro každý případ“ mohou vaší kabelce skutečně přitížit. Projděte si obsah své kabelky a vyberte vše, co dnes potřebovat nebudete.

9. Upravujte si make-up doma a před cestou domů

Kolikrát si upravujete celý make-up na silnici? Nebylo by lepší se rychle upravit před odchodem z práce a nechat si náhradní kosmetickou taštičku v pracovním stole?

10. Do not worry, be'appy

Aplikace pro chytré telefony a tablety nám umožňují ještě více zeštíhlit naše kabelky, protože už s sebou nikdy nemusíme nosit další objemné věci, jako jsou diáře, pracovní dokumenty, deníky nebo adresář.

o

Technologie nemusí znamenat, že budete nosit více věcí. Moderní zařízení mohou zastoupit několik různých produktů, což znamená, že by se nám do našich kabelek mělo vejít vše potřebné, aniž jsme uškodili celkovému stylu. Rozumné využívání technologií může skutečně pomoci zeštíhlit obsah našich často přeplněných kabelek.

 

Reklama