Jaké produkty naše čtenářky testovaly?

5e9efe50aaa94obrazek.png
Frosch WC gel Malina
750 ml

Tento přípravek důkladně odstraňuje nečistotu, vodní a močový kámen z celé toaletní mísy včetně horních okrajů. Pohlcuje zápach a zanechává příjemnou malinovou vůni.
Více ZDE

Frosch Levandulový čistící krém
500 ml

Čisticí krém s vůní levandule funguje na bázi mramorové moučky a zanechává příjemnou levandulovou vůni. Výborně odstraňuje všechny druhy nečistot - mastnotu, zbytky mýdla a vodní kámen ze všech keramických, smaltovaných, nerezových a skleněných povrchů.
Více ZDE

Frosch Univerzální octový čistič
1000 ml

Hygienická čistota pro většinu omyvatelných povrchů v kuchyni, koupelně a na WC. Účinně rozpouští vodní kámen, skvrny od vody, zbytky mýdla, pohlcuje zápach, čistí díky účinným přírodním rozpouštědlům obsaženým v octu.
Více ZDE

Frosch Levandulový hygienický čistič
500 ml

Levandulový hygienický čistič důkladně čistí koupelny a WC, odstraňuje zbytky vodního kamene a mýdla a také bakterie a alergeny. Na bázi přírodních výtažků z levandule nabízí hygienickou čistotu vašeho domova. Zaručuje intenzivní a hygienické čištění všech omyvatelných povrchů v koupelně a na WC. Obsahuje formuli s přírodními výtažky levandule odstraňuje bakterie, alergeny, zbytky vodního kamene a mýdla a také skvrny od vody, má svěží levandulovou vůni a praktický mechanický rozprašovač.
Více ZDE

Přečtěte si recenze od 10 testerek


Andrea B.

Značka Frosch patří mezi mé oblíbené, a to díky důrazu na přírodní složky, jako je např. ocet nebo citron. Jsem velice ráda, že jsem mohla výrobky otestovat. WC gel Malina EKO má krásnou malinovou vůni a pěkně vyčistil a provoněl toaletu. Ze všeho nejvíce mě zaujal Levandulový hygienický čistič, který perfektně vyčistil koupelnu a odstranil i zbytky vodního kamene, který tam byl už hodně zažraný. Výrobky Frosch velmi chválím, jsem s nimi spokojená a doporučuji je.
5ea008bc38a78obrazek.png

Hana F.
Děkuji za možnost testování čistících prostředků. Protože jsem blázen do uklízení, hned jsem balíček rozdělala a začala jsem uklízet. Nejprve jsem použila Univerzální octový čistič, protože jsem byla moc zvědavá jak to funguje. Překvapilo mě, že je to opravdu cítit octem. Zkusila jsem umýt lednici, ale z lednice opravdu cítit nebyl, naopak pěkně ji vyčistil. Poté jsem se vrhla na koupelnu, kde jsem použila levandulový krémový čistič, který nejenže koupelnu krásně provoněl, ale i usazeniny s ním dobře pustily. Po této zkušenosti značku Frosch vřele doporučuji.
5ea0090ea52bfobrazek.png
Ivana P.
Tyto produkty si nemohu vynachválit. Líbí se mi, že prostředky mají příjemnou vůni a hezky čistí. Velké překvapení pro mě bylo, že všechny prostředky od Frosch jsou na přírodní bázi, takže i ekologické. Levandulový hygienický čistič pěkně vyčistil zašlou baterii v koupelně, má praktický mechanický rozprašovač a jeho levandulová vůně je úžasná. WC gel Malina důkladně odstranil nečistotu celé toaletní mísy. Pohlcuje zápach a zanechává příjemnou malinovou vůni. Jsem velmi spokojená a děkuji za testování.
5e9efc44addd0obrazek.png
Milena T.
Levandulový čistící krém si krásně poradil i s naším, na údržbu náročným, bílým matným kuchyňským dřezem. Hygienický čistič koupelen, též ve vůni levandule, má snadný aplikátor a zanechá po sobě lesklý čistý povrch a jemnou vůni. Příjemnou vůni překvapí i malinový WC gel, který nechá toaletu nejen čistou, ale i voňavou, avšak nijak chemicky, jako jiné prostředky. A na závěr Frosch univerzální octový čistič si poradí s každým nezdarem ve vaší domácnosti, ostatně účinky octa jsou velmi dobře známé a Frosch s nimi umí správně naložit.
5e9efbd72b35dobrazek.png
Michaela S.
Přípravky firmy Frosh používám již dlouho právě pro jejich vynikající čistící schopnosti a zároveň šetrnost k přírodě. Přítel používal různé jiné čistící přípravky, většinou ty, které byly v akci. Po sestěhování jsem ho nemusela o skvělých vlastnostech těchto přípravků dlouho přesvědčovat. Oblíbil si EKO WC gel Malina nejen pro dokonalé odstraňování kamene, ale také pro jeho jemnou malinovou vůni. V kuchyni nejraději používáme Čistící levandulový krém na sklokeramickou desku a dřez, v koupelně zase důkladně vyčistí vanu i umyvadlo. Mezi další oblíbené pomocníky v koupelně i kuchyni patří Levandulový hygienický čistič, dávkuje pomocí sprejové hlavice a Univerzální octový čistič, díky kterému se nám v koupelně vše leskne. Jeho výhodou je též pohlcování pachů. Bydlíme v přírodě, takže volíme takové ekologické prostředky, které opravdu čistí a zároveň se nemusíme bát o naši čističku vody. Prostě a jednoduše, uklízíme s „žabkou“.
5ea00a96423e0obrazek.png
Tamara D.
Výrobky od Frosch znám už nějakou dobu a používám ráda. Co jsem měla možnost vyzkoušet poprvé, byl WC gel Malina. Byla jsem skeptická k jeho možnostem vyčištění naší zašlé toalety, ale poradil si s tím skvěle. Upřednostňuji šetrný přístup k přírodě a daří se mi o něm přesvědčit i zbytek rodiny. Výrobky Frosch jsou skvělým příkladem, že i čistící chemie se dá vyrobit účinně a zároveň s ohledem k našemu životnímu prostředí.
5ea009c9e5d0aobrazek.png

Milan O.
Žiji sám v domácnosti, takže i úklid je čistě na mě. Univerzální octový čistič používám již delší dobu a jsem s ním velmi spokojený. Další super věc je WC gel s vůní malin, který nejen že hezky voní, ale i dobře čistí. Tuto značku kupuji běžně v obchodě, cenově je dostupná a myslím, že funguje stejně jako běžná chemie na čištění.
5ea00ab70ab6bobrazek.png
Vanessa L.
Děkuji redakci za balíček. Byla jsem nadšená, že můžu testovat něco do domácnosti. Vůbec tuto značku neznám a tak jsem byla velmi mile překvapena jak dobře se s ní čistí povrchy v koupelně i v kuchyni. Všechny výrobky jsem otestovala a můžu říct, že jsou moc fajn. Celá řada je ekologická. Nejvíce doporučuji Levandulový hygienický čistič a Levandulový čisticí krém, stačí nanést a potom opláchnout nebo setřít a vše je čisté. Spokojenost.
5e9efcfb71159obrazek.png

Rozalie N.
Milá redakce, balíček s produkty Frosh mne moc potěšil. Kupuji si přípravky, které nezatěžují přírodu a planetu, proto jsem se do testování přihlásila. Všechny přípravky jsem důkladně vyzkoušela a hodily se mi k jarnímu úklidu. Líbí se mi wc gel a malinovou vůní, je to zase něco jiného, než ostatní běžné čističe. Krásně se s ním také odstraňují nečistoty jako je například vodní kámen. Má opravu moc hezkou vůni. Oba čističe s levandulovou vůní jsou super. Jak krém, který je dost univerzální – myla jsem s ním povrchy v kuchyni, skříňky v kuchyni, hezky odstraňuje mastné skvrny a nečistoty na nerezovém povrchu – naše varná konvice svítí čistotou! Druhý čistič v rozprašovači jsem použila v koupelně na umyvadla a dlaždice. Funguje skvěle.
5ea00b2eb4d8eobrazek.png
Karolína P.
Přípravky Frosh se mi moc hodily, donutily mne v rámci testování uklidit celý byt! Takže test proběhl opravdu poctivě. Všechny produkty mají hezké a příjemné vůně, které pro mne symbolizují čistotu. Také jsem nadšená z toho, že jsou ekologické a jejich obaly se dají recyklovat. Levandulové čističe se mi líbily nejvíce, ty jsem využila na mnoho věcí a povrchů. Dobře se s nimi pracuje, zejména krém je skvělý na zašlou špínu. Univerzální octový čistič se hodí na kuchyňskou linku, police, spáry mezi dlaždicemi a dokonce jsem s ním i vymyla troubu. Pohlcuje zápach a to mi velmi vyhovuje. Dávám plný počet hvězdiček!
5e9efc9eba80dobrazek.png

5e9efdd998548obrazek.pngNaše další články

5e9ef8f74ce78obrazek.pngLogo se zelenou žabičkou na obale je zárukou výrobku přátelského k přírodě. Produkty Frosch jsou šetrné k životnímu prostředí nejen svým obsahem, ale především udržitelným výrobním procesem s minimálním zatížením naší planety. Lahve jsou vyráběny ze 100% recyklovaného a 100% recyklovatelného plastu. Stačí, když vyhodíte použitou lahev do žlutého kontejneru a výrobce ji opět zpracuje, naplní šetrným obsahem a vrátí ji zpět do oběhu.

Všechny produkty Frosch najdete na PROZDRAVI.CZ

Reklama