Můžete mít doma sebedokonalejšího muže, ale bohužel… Ani jim se zlozvyky typické pro tohle pohlaví nevyhýbají. Jsou mu jaksi vrozené. Tím ale neříkáme, že neexistují výjimky. Pokud ji máte doma, gratulujeme. Jen však potvrzuje pravidlo. Tak schválně, kolik z následujících zlozvyků byste přičetla vašemu partnerovi? A nemáte teď na mysli diskutabilní věci typu zdvihnuté prkénko na záchodě...

1. Tady to není!

Všechny věci, které váš drahý hledá, by měly být vybaveny ručičkami. To aby na něho zamávaly, až je zase nebude schopen najít. Těžko říct, zda muži v tu chvíli, kdy je pošleme třeba pro máslo do ledničky, trpí selektivní slepotou. Jak jinak si ale vysvětlit, že k hledání většinou potřebují naši asistenci?

led


2. Pusť mě k volantu!

Řídit auto a mít vedle sebe chlapa. To už nejednu z nás dokázalo pěkně vynervovat, i když jinak jsme si za volantem jisté. Jenže když celou cestu posloucháte, jak on by toho páprdu už dávno předjel, že před touhle zatáčkou je třeba přibrzdit a proč se, proboha, už dávno nezařadíte do toho pruhu… Přiznáváme, pánům se v jejich stylu jízdy většina z nás nevyrovná. Ale statistiky mluví jasně: Jsme to my, ženy, kdo způsobí méně nehod.

auto


3. Hlasité tělesné projevy

V tom jsou muži experti. Ať už jde o říhání, větry, nebo jen hlasité stolování. Co na začátku vztahu umně skrývali, dávají poté hlasitě najevo. A jejich nejčastější odpověď směrem k našim výhradám? Vždyť jsem přece člověk a tohle je lidské! Dovedete si ale představit, jak by se tvářili, kdybychom se takto projevovaly my, ženy? Už jste si také někdy vyslechly, že „to je něco jiného“?

pach


4. Nedá vám vědět, když se zdrží

Měl přijít v pět odpoledne, ale ještě v deset večer o něm nemáte zprávu a jeho mobilní telefon je nedostupný? Vy ho po příchodu domů okamžitě sprdnete, zatímco on na vás nechápavě hledí. Tak se s kamarády na pivu zakecal a vybil se mu mobil, no bóže! Jenže už nevidí, kolik strachu jste si doma vytrpěla. Ne že byste ho už viděla někde s milenkou. Jen jste málem obvolávala nemocnice a zalarmovala policii. Teď přeháním, ale víte, jak to myslím…

pivo


5. Vždyť jsem ti o tom říkal!

Do krve by se s vámi pohádal, že jste o dané věci mluvili, i když vy jste si jistá, že o tom nepadlo ani slovo. Ano, pokud by se to stalo jednou, ještě bychom uvažovaly, že naše paměť prostě slábne. Jenže ono nejde o nic výjimečného. Muži zkrátka občas nad něčím přemýšlí, ale mají utkvělou představu, že s námi o tom mluví nahlas…

hadka


6. Nevnímá vás

Ztráta informací ve vzduchoprázdnu platí i naopak. Jen s trochu jiným scénářem. Muž vám vyčte, že jste mu o vyzvednutí dítěte neřekla. Vy si přitom jasně vybavujete okamžik, kdy jste mu to kladla na srdce. A on to odkýval! To si ale zrovna četl noviny, nebo sledoval něco důležitého v televizi. Jak se ale ujistit, že vás vnímal? Pokládejte kontrolní otázky! Rozhodně se nikdy nespokojte s odpovědí typu „hmmmm“.

tv


7. Neuklízí po sobě

Prázdný talíř neuklidí do myčky, v umyvadle zůstanou vousy, jejich ponožky i další oblečení se válí všude…Tak můžeme stran mužským vlohám k úklidu pokračovat. Některé ženy s tím ještě bojují a snaží se muže převychovat k obrazu svému, jiné už dávno rezignovaly a trpělivě po něm uklízejí. Co z toho je menší zlo, to je otázka.

bordel


8. Jí v posteli

A nejen tam. Zkrátka kdekoli ho napadne. Přece nebude sedět u stolu! A vy se pak dětem marně snažíte vysvětlit, že jíst mají výhradně u jídelního stolu. No a večer nemůžete usnout, protože je postel plná drobečků od sušenek.

postel


9. Nepřezouvá se

Už je na odchodu, ale v tom si vzpomene, že něco zapomněl. Zatímco vy byste se trpělivě vyzula a zašla pro danou věc, on jde v botách. A když se rozčilujete, div se neurazí. Vždyť jsou ty boty přece čisté a on nemá čas se ještě přezouvat! Někteří experti ale vynalezli kompromis. Aby předešli výtkám, raději dolezou do obýváku po kolenou…

boty


10. Kouká po jiných

Jasně, i my ženy se rády ohlédneme po pěkném muži. Ale pokud jdeme po boku toho našeho, rozhodně si toho nevšimne. Děláme to totiž nenápadně! Pokud to tak učiní i on, nemáme nic proti. Jenže občas svého drahého přistihneme, jak se otáčí za atraktivní ženou s pusou div ne dokořán. A zírá… Čeho je moc, toho je příliš. To dokáže naštvat každou ženu, nehledě na míru jejího sebevědomí nebo žárlivosti.

zeny

Čtěte také:

Reklama