Všichni si rádi počtou o celebritách a jejich partnerských problémech. I tací, kteří tvrdí, že si takové články nečtou, většinou zaručeně vědí, kdo s kým je a není. Nahlédněte s námi do předmanželských smluv světových celebrit. O co mohou přijít a co naopak získat?

1. Jay Z a Beyoncé vydělávají oba enormní množství peněz, a tak není překvapením, že mají ostrou předmanželskou smlouvu. V té je uvedeno, že Beyoncé dostane 5 milionů dolarů za každé dítě, které v manželství porodí, a pokud se rozvedou, tak získá po 1 milionu za každý rok trvání manželství.

jay z

2. Pamatujete na neuskutečněnou svatbu Jennifer Lopez a Bena Afflecka? Nedošlo k ní hlavně z důvodu toho, že Ben nechtěl podepsat předsvatební smlouvu s klauzulí o nevěře. Jennifer by totiž podle této smlouvy dostala polovinu jeho výdělků, kdyby ji během manželství podvedl. Některé zdroje zároveň uvádí, že Ben chtěl do předmanželské smlouvy uvést, že s ním bude mít Jen sex čtyřikrát týdně.

ben aff

3. V manželství Britney Spears a Kevina Federlina fungovala klauzule, která určovala, že každý dárek nad 7 tisíc dolarů musí mít podepsanou smlouvu o tom, kdo si věc odnese po rozvodu. Britney navíc přidala do předmanželské smlouvy, že Kevin dostane jen 1 milion dolarů, pokud se rozvedou.

federline

4. Katie Holmes si předmanželskou smlouvu s Tomem Cruisem nechala napsat velice dobře. Za každý rok manželství získala 3 miliony dolarů. Z manželství tedy odcházela s 15 miliony dolarů a 400 000 dolarů ročně na dcerku Suri.

katie holmes

5. Justin Timberlake má v předmanželské smlouvě uvedeno, že pokud Jessicu Biel podvede, zaplatí jí 500 000 dolarů.

jessica biel


6. Angelina Jolie s Bradem Pittem kupodivu nemají zvláštní klauzule v předmanželské smlouvě, kromě jediného. Brad Pitt nebude mít právo na péči o své děti, to připadá Angelině. Snad je bude moct alespoň navštěvovat.

angelina

7. Mark Zuckerber, zakladatel Facebooku, si nechal dokonce se svou nynější manželkou Priscillou sepsat „předrandící“ smlouvu. Zdroje uvádějí, že v této smlouvě bylo uvedeno, že musí mít rande jednou týdně a strávit minimálně 100 minut o samotě, přičemž to nesmí být v Markově bytě ani v budově ředitelství Facebooku.

mark

8. Catherine Zeta-Jones pověřila svého právníka k sepsání dlouhé předmanželské smlouvy s Michaelem Douglasem. Smlouva jí zajišťuje, že dostane 2,8 milionů dolarů, pokud se rozvedou a bonus 5 milionů dolarů, když ji Michael podvede.

zeta

9. Tato informace nebyla nikdy úplně potvrzená, ale říká se, že Nicole Kidman nechala Keitha Urbana podepsat předmanželskou smlouvu, která ji opravňuje nezaplatit Keithovi po rozvodu ani „korunu“, pokud znovu začne užívat kokain. Zároveň by k tomu měla dostat 600 000 dolarů za každý rok jejich manželství.

nicole

10. Velmi překvapivě podepsala Crystal Harris předmanželskou smlouvu s Hugh Hefnerem, i když je v ní napsáno, že ho MUSÍ opravdu milovat a že nedostane ani dolar z jeho jmění, pokud se rozvedou. Jeho jmění se rozdělí mezi jeho děti, Univerzity of Southern California film school a do několika charit.

harrisFoto: SHUTTERSTOCK.COM

Reklama