Značka Delimano letos slaví speciální milník. Již 10 let vám přinášíme kvalitní kuchyňské náčiní, které mění každý okamžik vaření v oslavu. Od přípravy ingrediencí a jejich vaření v kvalitním nádobí rychleji a zdravěji až po závěrečné servírování.
5f4ceeeaf21e1obrazek.png

Kuchyně je srdcem domova

My v Delimano víme, že ty nejšťastnější vzpomínky vznikají v kuchyni. Pamatujete, když jste se snažili uvařit první nezapomenutelnou večeři pro svojí lásku? Nebo jak šťastní jste byli, když se vám povedl narozeninový dort pro vaše dítě? Rodinná pohoda prostě začíná v kuchyni. Stačí si vzpomenout na Vánoce, když se všichni sejdeme nad vykrajováním a pečením cukroví. Nespočet našich příběhů a vzpomínek se točí kolem dobrého jídla a pití. Kuchyně je místo sbližování a kreativity. Všechny naše produkty za poslední dekádu jsme navrhli s ohledem na fakt, že kuchyně je srdcem našeho domova.

Nový obývací pokoj

Ve skutečnosti se kuchyně stala mnohem vice, než jen místem pro vaření a stravování, je epicentrem sociálních interakcí. V minulosti byly kuchyně malými prostory oddělenými od zbytku domácnosti a sloužily výhradně k vaření. V posledních letech začaly rodiny přizpůsobovat své kuchyně rodinnému životu. Rodinná dynamika se změnila, a tak jsme potřebovali jiný, více propojující zážitek z vaření. Kuchyně se staly prostorem, kde se děje mnohem vice, než jen vaření. Trávíme tam stále vice času, tak proč neudělat kuchyň tím nejlepším místem v domě.

I když nevíme, jak bude vypadat budoucnost a jak se budou kuchyně a technologie dále vyvíjet, víme, že Delimano se bude i nadále věnovat svému poslaní – dělat vše pro to, abychom se v kuchyni cítili dobře, zatímco připravujeme dobré jídlo a tvoříme nové vzpomínky.

Našich prvních deset

Příběh značky Delimano začíná v roce 2010 prvním keramickým nádobím s řadou inovativních výhod. Jeho ekologický a energeticky úsporný design umožnil kuchařům připravovat zdravější jídla rychleji. Na oslavu toho, že nádobí vzniklo v Itálii a zdůraznění vášně pro jídlo a vaření Italů, byla značka pojmenována italským názvem. První produkt Delimano byl dry cooker, ten se prodával v 8 evropských zemích. Jen o 5 let později se z Delimano stala tak populární značka, že jste ji mohli najít již ve více než 21 zemích.

Věříme, že tento úspěch je především výsledkem kvality produktů, ale také proto, že Delimano je mnohem více než jen značka nádobí. Kromě vývoje celého portfolia kuchyňských spotřebičů a doplňků, které se neustále rozšiřuje, chceme také vzdělávat o jídle a zdraví a přeměňovat každodenní vaření na vaření s vášní a potěšením. Výrobky jsou určeny pro každého kuchaře, bez ohledu na úroveň vaření. Pokud chcete začít zdravěji, rychleji a jednodušeji a proměnit čas strávený vařením v oslavu, výrobky Delimano jsou pro vás tou správnou volbou.

Pokud vezmeme v úvahu, že společnost Delimano má více než 12 milionů zákazníků, a že prodala více než 1 000 různých produktů ve více než 40 milionech kusech, že obsahuje cokoliv od hrnců a pánví, kuchyňských robotů, mixérů a blenderů, fritéz, pekáren, kráječů a dalšího příslušenství pro přípravu surovin až po příbory, musíme říci, že na stupnici od jednoho do deseti - Delimano je rozhodně perfektních deset!

Vše nejlepší, Delimano!
5f4ceef6e7f9aobrazek.png
V Delimano víme, že život se žije v kuchyni. A život je mnohem lepší, když se slaví. Jsme moc rádi, že jsme první deset let prožili společně s našimi zákazníky, to je pro nás ten největší narozeninový dárek. Zvedám pomyslnou sklenku a připíjím na další desetiletí, kdy se budeme snažit dělat z našich kuchyní ráj na Zemi.
5f4cef279d129obrazek.png

Reklama