Foto: Shutterstock

Pásky

Občas na pásky pohlížíme jako na praktické příslušenství, které drží kalhoty na svém místě. Pásek je ale nejen velmi užitečným, ale také módním prvkem, který podtrhne siluetu a zvýrazní pas. Zkuste ho tedy občas nasadit do pasu přes sako, svetr nebo k šatům a uvidíte, jak krásně doladí váš outfit.

Braletky

Původní využití braletek je jako klasická podprsenka, kterou schováte pod oblečení. Trendem poslední doby ale je, nechat jí alespoň kousek vykukovat ven. Krajka, která čouhá z výstřihu, vypadá sexy a rafinovaně. Stejně může fungovat i se svetry nebo košilemi. Klidně je nechte rozepnuté.

Černo-bílá kombinace

Tato barevná kombinace je nadčasová a vždycky nám pomůže, pokud si nejsme jisté, co na sebe. Spolehlivě ladící barvy jsou klasika, ale můžeme s nimi i experimentovat. Černými kalhotami a bílým tričkem nic nezkazíte, ale co je takhle trochu oživit? Přidejte pásky, šály, výrazné náušnice, čepice nebo si pohrajte s vrstvením.

Jasné barvy

Barevné boty nebo klobouk mohou okořenit váš outfit. V roce 2021 ale nestačí jen jeden výrazný prvek. Nevyhýbejte se přehnaným kombinacím. Barvy budou v kurzu a klidně si oblékněte neony od hlavy až k patě. Navíc existuje tolik barevných odstínů, které k sobě ladí.

Teplákové soupravy

Teplákovky nemusíte nosit jen na doma nebo na spaní v chladnější místnosti. Skvěle fungují i venku. Teplákovou soupravu můžete doplnit robustním párem bílých bot, sakem, výrazným náhrdelníkem… A pokud máte zrovna jiný odstín tepláků a mikiny, nevadí. Můžete si vytvořit stylový monochromatický outfit.


Balónové rukávy

Nic vám nebrání v následování osmdesátek, jako tomu bylo v posledních dvou letech. Kousky s nafouknutými rukávy jsou trendem i v roce 2021. Dokonale se hodí k legínám, zvonáčům i džínům. Vypadají fantasticky, dramaticky a velmi módně.

Maxi šaty

Maxi šaty jsou jednou z věcí v našem šatníku, která se dá využít mnoha způsoby. Chystáte se na svatbu? Vezměte si k nim podpatky. Na večerní procházku? Klidně k nim obujte tenisky. Na rande? Pantoflíčky jsou dobrá volba. Ale maxi šaty nemusíte nosit jen v létě. Vrstvěte je. Nebojte se pod ně obléknout kalhoty nebo na ně síťovaný svetr.


 
Kostky

Žádný čas, kdy můžeme nosit kostkované kousky, není ten pravý. Vzít si je na sebe můžeme totiž kdykoliv, nezávisle na ročním období. Klidně choďte jako šachovnice od hlavy až k patě celý rok. Kostky nikdy nevyjdou z módy.


 
Vesty

Vesty už dávno nejsou jen pro dědečky nebo jako doplněk obleku. Minulý rok se začaly objevovat v ulicích vesty, které mnohé dámy nosily přes košile. Letos budou opět v módě a tento trend se ještě více rozšíří. Svetrové vesty jsou snadným a rychlým způsobem, jak ozvláštnit košili nebo šaty. Nemáte doma vestu? Přetvořte si na ni starý svetr.


 
Široké kalhoty

Pamatujete si doby, kdy nikdo nevylezl v jiných kalhotách než těsných? Dnes máme snad nejvíce možností, jaké styly kalhot si obléci, co jsme kdy měly. Stále více v kurzu jsou volné široké kalhoty. A existuje hned několik různých stylů. Nejlepší je doplnit takový druh kalhot uplejším vrškem.

Reklama