profimedia-0360503061.jpgFoto: Profimedia

Když se zdá, že vás někdo nenávidí, ve skutečnosti vás tajně strašně miluje.
Sice se říká, že mezi láskou a nenávistí je velmi tenká hranice. Ale z kolika lidí, kteří se opravdu nemohli vystát, se ve skutečnosti stali milenci? Film Chceš mě, chci tě s Katherine Heigl a Gerardem Butlerem skutečně není dobrým příkladem, jak to ve světe chodí. Takže si raději přestaňte dělat naděje, že kolega, který se ušklíbá při každém vašem slově a za každou cenu se vás snaží předběhnout v povýšení, vás tajně zbožňuje.

Přestože za sebou máte několikachodovou bohatou večeři, v žádném případě se po ní necítíte přesycená a vždy máte chuť a energii hupsnout do postele a oddávat se tam s partnerem divoké sexuální jízdě.
Sex po rande je sice takové klišé, ale buďme k sobě upřímné. Po bohaté večeři si člověk chce většinou jen lehnout před televizi a trávit, trávit, trávit a trávit. Pohyb tomu sice může napomoci, ale skrývat při intimních chvílích zvukový doprovod v podobě říhání nebo pohybů střev není ani pro ženu, ani pro muže zrovna komfortní situace.  

Při té zmíněné divoké sexuální jízdě si samozřejmě prožijete několik orgasmů a vždy vyvrcholíte na vteřinu stejně. A rozhodně k tomu nepotřebujete půl hodinovou předehru. Jaké pak zdržování.
Vaginální orgasmus u žen rozhodně není samozřejmostí. Aby partneři vyvrcholili současně, to se v českých ložnicích také zase tak často nevidí. Netvrdíme, že jejich výskyt je srovnatelný s počtem spatření sněžného muže Yettiho, ale z romantických filmů může mít mnoho žen pocit, že s nimi není něco v pořádku.

Po divokém sexu si okamžitě usnete v náručí. Hygienu řešit nemusíte, umyla jste se přeci před schůzkou.
No, pokud to tak budete praktikovat pokaždé, zvyšujete šanci, že se vám v intimních partiích usídlí bakterie a nadělají tam pěknou neplechu. Možná není moc sexy chvíli po aktu vstát dojít si na toaletu a omýt se, ale lékaři to ženám více než doporučují. Infekce je totiž prevít.

Snimek-obrazovky-2020-11-06-v-14.19.32.png

Když se vedle vás muž probudí, první, co uvidí, je žena s lesklou načesanou hřívou, růžolícími tvářemi, dlouhými řasami a perfektní pletí, která spí sladce a mírumilovně jako šípková Růženka a jejíž dech voní jako uprdnutí duhového jednorožce.
Tak určitě. Bezpochyby existují ženy, které jsou krásné za každé situace. Jistě se najde i pár takových, které ráno vstávají za kuropění, aby si nanesly troch zdravíčka a řasenky, než se jejich drahá polovička probudí. No a pak je tu ten zbytek. Ženy, které jsou ráno rozcuchané, mají pomačkané obličeje, kruhy pod očima, na nose se jim majestátně tyčí nový pupínek a jejich dech připomíná zbraň hromadného ničení. A nespí sladce jako Růženky, ale s otevřenou pusou a poslintaným polštářem. A to je teprve ta pravá zkouška vztahu. Jestliže vás takhle uvidí a neuteče, asi to bude ten pravý.

Přece musí přijít ohromné romantické gesto na důkaz lásky.
Romantické filmy nás nutí očekávat mnohé – třeba velké romantické gesto ve stylu Johnnyho, který vytáhnul Baby z kouta a střihl si s ní profesionální taneční číslo před ohromenými zraky všech přítomných. Určitě jsou typy mužů, pro které jsou podobné akce denním chlebem, ale raději na to nespoléhejte. Většina mužů to nedělá a nechcete být přeci zklamaná. I když, je to vlastně zklamání, nebo spíš úleva, že vás nikdo na veřejnosti nepřivádí do trapné situace?

Sice máte skvělou pozici v práci, tvrdě dřete, ale zároveň máte spoustu času na randění, vysedávání v kavárnách s kamarádkami, bezcílné poflakování a nedůležité tlachání. Zdá se, že váš den nemá 24 ale rovnou 48 hodin.
Opět nelze paušalizovat, určitě existují dobré profese, kde se za slušné peníze moc nenadřete, ale kdo z nás to má? Řada žen ráno přijde do práce, skutečně v ní pracuje, k večeru odejde, po cestě domů nakoupí, uvaří a vytuhne u televize. Nic moc vzrušujícího.

profimedia-0151886895.jpgFoto: Profimedia

Nezáleží na tom, jestli pracujete jako pokojská nebo prostitutka, každý den máte šanci potkat pohledného milionáře, který vám změní život.
Jistě Vivien v Pretty Woman ho potkala a Marisa ve filmu Krásná pokojská také, ale moc bychom se na to nespoléhaly. Není zase tak časté, aby se dávali dohromady lidé z různých tříd. I když samozřejmě ne nemožné. Kolik milionářů se ale jen tak prochází po ulicích maloměst a čeká až narazí na pravou lásku?

Novináři na volné noze, prodavačky i lidé, u kterých vlastně ani nevíte, jestli si nějak vydělávají, si mohou dovolit krásný několikapokojový byt přímo na Manhattanu.
Jestli se vám nájemné v Praze zdá drahé, tak jsem ještě neviděla ceny pronájmů v lukrativních čtvrtích USA. Nemusíte mít mindrák z toho, kde bydlíte, dost pochybujeme, že filmové postavy by si to v reálu mohly dovolit. Leda tak s bohatou rodinou za zády.

Lásku řeší jen vysportované ženy s dokonalou postavou, nádhernými vlasy a bezchybnou pletí spolu se svými milenci v podobě vysekaných atletů s podmanivými pohledy.
Narazit v romantické komedii na obyčejně vypadající ženu, to není zase tak časté. A většinou jde jen o šedé myšky v podobě kamarádek hlavních postav. I když se samozřejmě najde i pár výjimek, jako jsou třeba komedie o Bridget Jones. Jenže lásku řeší všechny ženy – štíhlejší, oplácanější, všech barev, tvarů a velikostí. A všechny mají právo na svou romantickou komedii.

Čtěte také:

Reklama