Už jsme se naučili půjčovat si kola, pronajmout si na pár dní něčí byt, nebo si třeba na večer zapůjčit značkovou kabelku. Tak proč nezačít i s auty? Přečtěte si deset důvodů, proč je to ta nová nejlepší věc, kterou můžete udělat pro sebe i druhé.

1) Vzhůru na nákupy

Hodila by se vám nová skříň na všechny ty letní šaty? Vydat se bez auta do IKEA znamená náročný proces, který zahrnuje jízdu MHD, a pak objednávání odvozu dodávkou. Navíc taxíka pro vás a tři modré tašky plné věcí, které na seznamu nebyly, ale v obchodě jste zjistili, že bez nich prostě nemůžete být. V aplikaci ve vašem smartphonu si stačí vybrat auto, do kterého se vejde vše najednou.

2) Hurá na výlet

Přes týden by vám vlastní auto stálo ladem, ale o víkendu rádi poznáváte nová místa? Vlak má rozhodně svoji romantiku, ale všude vás nedoveze. Teď už si můžete půjčovat auto nejen podle nálady, ale třeba i předpovědi počasí.

vylet

3) Nezávislá na rodině

Ať už je vám 18 nebo 28 let, pokaždé, když si půjčujete auto od rodičů, musíte si vždycky vyslechnout ten stejný kolotoč obav a instrukcí. Teď je tomu konec.

4) Roadtrip s kamarády

Plánujete s přáteli několikadenní výlet po Evropě a nevejdete se do jednoho auta? Půjčte si větší. Za zapůjčení u HoppyGo.cz zaplatíte fixní částku podle typu auta a můžete s ním ujet až 300 kilometrů za den bez navýšení ceny.

5) Šetřím planetu

Na naší malé planetě žije hodně lidí a všichni si za posledních sto let zvykli na způsob života a spotřeby, který nemůže vydržet. Proto se čím dál více lidí zabývá tzv. cirkulární ekonomikou, tedy systémem, který zajišťuje, že se věci budou používat opakovaně. A nejlíp můžeme začít právě s půjčováním aut. Auto stojí hodně peněz na to, aby jen tak někde stálo. Přitom málokdo potřebuje auto opravdu vlastnit. Většinou se hodí jenom v určitých chvílích. Tak proč neušetřit výdaje i planetu tím, že se rozhodnete auto nemít?

6) Kamarádce na svatbu

Pozvala vás kamarádka na svatbu na krásném statku? Už nemusíte řešit odvoz s jinými svatebčany, které neznáte, nebo fakt, že když pojedete autobusem, zmuchláte si šaty na obřad. Stačí si půjčit auto, pověsit šaty na ramínko a vyjet. A jen tak mimochodem, s HoppyGo.cz si může speciální auto pro svůj den vybrat i ženich s nevěstou.

dg

7) Auto podle nálady

Taky jste vždycky v létě chtěli vyzkoušet jízdu kabrioletem? Nebo si udělat výlet malým červeným autem jako z italského filmu? Máte skvělou možnost si ten sen konečně splnit.

8) Bez starostí

Nemáte rádi placení složenek? Vlastní auto je velkou investicí jak na začátku, tak i v průběhu. Za rok vás ale vyjde dost i na pojištění a povinném ručení. Při půjčení auta u HoppyGo.cz si stačí pouze stáhnout aplikaci a při předávání vozu nafotit stav karoserie, tachometru a nádrže. Nic víc, nic míň. A můžete jet.

9) Města bez aut

Dokážete si představit, jak krásná musela být města bez aut? Když jste mohli v klidu jít po ulici, obdivovat architekturu a nemuset se pořád ohlížet, aby vás něco nesrazilo? Nebo se třeba po městě bezpečně projet na kole. Díky „carsharingu“ by to mohla být skutečnost. Pokud si totiž auta budeme navzájem půjčovat a využívat je jen ve chvílích, kdy je opravdu potřebujeme, pak se jejich počet rapidně sníží.

10) Letní festival

Letní festivaly jsou už tady. Říkáte si, že byste hned jeli, ale na stanové městečko se moc necítíte? Co si takhle půjčit dodávku, kterou vám bude každý závidět?

fest

Plus jeden důvod navíc: Všechno pro nové boty!

Když si nebudete auto kupovat, tak budete mít hned na několik párů nových bot. A pokud si nebudete chtít ošoupat podrážky, tak si auto prostě půjčíte. Není to dokonalý plán?

Reklama