Tak, milé čtenářky, pojďte se mnou nahlédnout alespoň zprostředkovaně, jak to dnes vypadá v redakci. Fotky poslal šéfredaktor Radek, jsou focené na mobil, tak kvalita nic moc, ale jako dokument stačí...

Redakce magazínu ŽENA-IN.cz následuje svůj server a stěhuje se. To už víme. Den D nastal a já dostal od šéfa první trojici dokumentárních fotek. Zvláštní je, jak se na nich všichni usmívají. Jsem zvědavý, jestli se budou stejně smát po akci...

První snímek jsem nazval: Stěhovák má práci rád...

stehovani

Takhle pěkně zabalené stoly s úsměvem, to vypadá, že se nám toho moc neobouchá. Mimochodem fotka pochází z místnosti, kde sídlily obchodnice, všimněte si rozměrů pro porovnání - podle zákulisních informací se stěhujeme do menšího.

Druhý snímek zachycuje kolegyňky Sašu Stuškovou, poznáte ji podle prořízlé pusy, což je její charakterový rys, nikoli dílo okamžiku, a Danu Haklovou. Není to krása, když člověka práce baví?

holky

Holky se snaží nacpat do údajně třímužného výtahu, kde se jeden člověk sotva otočí, sebe a nástěnky. No, držme jim palce.

Na třetím snímku vidíte, jak neskromně si při stěhování počínáme na ulici...

stehovani

Abych trochu popsal situaci, tak ta modrá židlička bývala v mé kanceláři, a teď ji chuděru vyšoupli na mráz. Byla to židle pro hosty a seděla na ní třeba spisovatelka Olga Suchomelová, režisérka Simona Oktábcová nebo šaman Pavel Švarc - takový osud si nezasloužila.

Téma dne 28. 2. 2013: Stěhování

Téma je dnes trochu jiné, než jste, milé čtenářky, zvyklé. Částečně bude složené z vašich stěhovacích příběhů a částečně půjde o on-line zpravodajství ze stěhování redakce ŽENY-IN na novou adresu. Celá akce je domluvená tak, že mi vždy některá z kolegyněk pošle po internetu pár fotek a postřehů, tedy pokud se jí podaří někde připojit. V záloze je šéfredaktor Radek, který má internet a foťák v mobilu.

A teď k té vaší části: Posílejte mi historky ze svého stěhování a zaměřte se třeba na následující...

  • Proč jste se stěhovaly?
  • Odkud a kam?
  • Jak to proběhlo?
  • Byly nějaké karamboly?
  • Proběhlo stěhování podle plánu?
  • Co všechno jste po stěhování nenašly?

Příspěvky posílejte na známou e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to ideálně do 15.00 hodin 28.2.2013. Jednu z přispěvatelek odměním pěkným dárkem. A protože se redakce stěhuje, necháme se překvapit, jaký dárek to vlastně nakonec bude, tedy co všechno po stěhování opravdu dorazí. Bude to buď nějaká kosmetika, hra, drobná elektronika nebo květina (když nic z toho nenajdeme). Sám jsem zvědavý. Vy se to dozvíte po konci tématu v poslední novince.

Reklama