Víte, kolik si cení půjčku svatebních šatů agentura ve vašem městě? Máte nečekaný nedostatek krajek na obrubu kredence? Nevíte, jak tchyni naznačit, že jste se rozhodla rozvést? Pracujete v bílém a prádelna vám nedodala čisté pláště? Zbožňujete risk v každém ohledu a víte, co je to Znamení? (O pět čísel větší šaty v den D.) Chcete něco naznačit příteli? Potřebujete pokoj starší sestry? Chcete za MÁLO peněz rodiče vyděsit HODNĚ?

 

Potřebujete svatební šaty?

Šaty bílé jako padlý sníh? Šaty, jejichž velikost i podoba budou do poslední chvíle záhadou? Šaty výjimečné nejen vzhledem, ale i tím, jak je získáte? Šaty, které přinesou štěstí jen vám, ať už je obléknete ráno do práce nebo zakopete pod práh vašeho domu? Šaty, ve kterých bude váš přítel konečně přijat do rodiny?

 

Máte je mít.

Takové šaty má ve svém domácím muzeu přítel redakce, který si nepřeje být jmenován, patery. Pověst říká, že mu je doneslo pět dívek jeho života, aby se konečně rozhodl. A on váhal a váhal. Teď má muzeum. Nebo že by to bylo jinak? Myslete si, co chcete, každopádně vám přinášíme fotografie šatů a vy neváhejte! Každý den se mu hlásí další zájemkyně o jedinečný model.

 

Jak na to?

Dejte o sobě vědět! Napište do redakce! Splňte podmínku, připravte si koňak (Nevyhrajete? Nevadí – v kafi je výborný :o))) a brzy objevíte na stránkách ž-in informaci, které z vás byly vylosovány! Na splnění podmínky máte čas pouze do 12. února!

 

Podmínka.

Ani vám neslibujeme, že dostanete šaty, které jste si vybrala. Ne! Osud je mocný. Jen Osud a dědek Potíž ví, které šaty jsou pro vás ty pravé! Jestli napíšete do redakce svůj vlastní příběh o tolika šatech, nebo jiný velmi zajímavý příběh o svatebních šatech, nebo příběh o jiných šatech, dostáváte se do slosování. Tak do toho! Vítězné příběhy zveřejníme. Možná.


Reklama