Očekávání spotřebitelů se neustále vyvíjejí. Hledají nádobí vyhovující všem jejich kuchařským potřebám, ať už každodenním, nebo příležitostným. Společnost Tefal® nabízí spotřebitelům důmyslné výrobky, které zabezpečují zdravé, vyvážené vaření a zaručené kuchařské výsledky. K obohacení stávající nabídky nádobí s nepřilnavým povrchem uvádí společnost Tefal® novou řadu Ceramic Control - prvního nádobí s keramickým povrchem a funkcí Thermo-Spot™ - exkluzivním indikátorem správné teploty vaření. Tato nová řada se svým jedinečným a mimořádně odolným keramickým povrchem umožní mít přípravu jídel stále pod kontrolou a zajistí dokonalý gurmánský zážitek!

Tefal

EFEKTIVNÍ A VYSOCE ODOLNÁ ŘADA NÁDOBÍ...

TefalTefal®, francouzský expert v kuchyňském náčiní, uvádí na trh novou unikátní a moderní řadu nádobí.

Exkluzivní ukazatel teploty: Pro zajištění dokonalého vaření vybavila společnost Tefal® svou novou řadu nádobí inovativní technologií Thermo-Spot™, která vám ukáže, zda je pánev správně rozehřátá, a zároveň zachovává všechny přirozené chutě a vůně připravovaných jídel.

Unikátní, odolný a snadno čistitelný povrch: Skládá se ze dvou vrstev a je chráněn pěti patenty. Tento exkluzivní povrch odolává zabarvení i poškrábání. Dokonce můžete použít i kovovou šlehací metlu a kovové náčiní přímo v nádobě. Bramborovou kaši si tak můžete umixovat přímo v hrnci, aniž byste se museli obávat poškození vnitřního povrchu. Povrch je také odolný vůči tepelným šokům a vhodný pro smažení tzv. do křupava.

 

Ideální pro mixování

TefalPerfektní distribuce tepla: Kulinářský zážitek však nezávisí jen na vnitřním povrchu pánve či kvalitě připravovaných surovin. Třetí nedílnou součástí Vaření je také teplo. Dno Diffusal™ s poměděnou vrstvou a silné dno Induction s diskem z nerezové oceli zaručují perfektní rozvod tepla, odolnost vůči deformacím a rovnoměrné vaření.

Řada Ceramic Control je k dispozici ve dvou verzích: verze vhodná pro všechny typy ohřevu včetně indukce a verze vhodná pro všechny typy ohřevů mimo indukci. Tyto produkty jsou šetrné k životnímu prostředí a neobsahují PFOA (kyselinu perfluorooktanovou) ani kadmium.Tefal

...PRO DOKONALÉ GURMÁNSKÉ VAŘENÍ

Tefal

 • Moderní, ergonomický design

Světlá barva nádobí zaujme pozornost gurmetů, zatímco jeho lesklá rukojeť se snadno a pohodlně drží.

 • Pro smažení do křupava

Nová řada keramického nádobí Ceramic Control, jež doplňuje již zavedené nádobí s nepřilnavými povrchy, je určena pro prvotřídní gastronomii plnou chutí a vůní, které jsou tím nejdůležitějším z každé použité ingredience. Dokonale zatáhne maso, dodá zelenině křupavý povrch, zlatavé zbarvení a připraví omáčku vynikající chuti.

Tefal

KERAMICKÝ POVRCH V POROVNÁNÍ S NEPŘILNAVÝM A NEREZOVÝM POVRCHEM

Tefal

 

 • pánev 20 cm, bez indukce 599 Kč
 • pánev 21 cm, s indukcí 799 Kč
 • pánev 24 cm , bez indukce 649 Kč, s indukcí 879 Kč
 • pánev 26 cm, bez indukce 699 Kč, s indukcí 929 Kč
 • pánev 28 cm, bez indukce 729 Kč, s indukcí 999 Kč
 • pánev 30 cm, bez indukce 799 Kč, s indukcí 1 149 Kč
 • pánev WOK 28 cm, bez indukce 829 Kč , s indukcí 1 199 Kč
 • hrnec s poklicí 24 cm, bez indukce 1 179 Kč, s indukcí 1 599 Kč
 • pánev vysoká se skleněnou poklicí 24 cm, bez indukce  999 Kč, s indukcí 1 499 Kč
 • palačinková pánev 25 cm, bez indukce  629 Kč, s indukcí 749 Kč

Více na www.tefal.cz

Reklama