Přečtěte si smutný příběh o nervech a stresu. Přečtěte si příběh čtenářky Ozon, která před osmadvaceti lety dělala, leč neudělala řidičák...

K autoškole se pojí i neveselé vzpomínky. Jednu takovou mi zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Ozon...


Řidičák jsem si dělala před 28 lety. Jsem neskutečný nervák a trémista, takže to podle toho také vypadalo. Písemné testy jsem zvládla bez ztráty kytičky, když se přišlo na to, že lékařské osvědčení mám 3 dny prošlé. Takže jsem musela přes půl města běžet pro nové. Tam jsem zjistila, že můj lékař neordinuje a nezbylo mi nic jiného, než opět jinam k zastupujícímu lékaři.
Původně jsem měla v plánu, že se přihlásím k jízdám mezi prvními, abych to měla co nejrychleji za sebou a zbytečně se nervovala, ale pochopitelně z toho nebylo nic, když jsem vyběhávala zmíněné potvrzení. Dostavila jsem se až s křížkem po funuse - jízdy byly rozděleny, mé jméno na posledním místě a ještě k tomu s nejméně oblíbeným instruktorem a autem, kterému jsme říkali žebřiňák.
No, co vám budu povídat. V autě nás bylo pět (pan Poláček s tím bohužel neměl nic společného). Jela jsem v největší dopravní špičce, lidé jezdili zrovna ze zaměstnání, a příslušník VB mi poručil, ať vjedu na parkoviště. A já, jak jsem byla rozklepaná, nevěděla kde je pravá a kde levá, ani jak se jmenuju, jsem vlétla na parkovišti na obrubník a byla jsem jasná.
Zkoušku mi nedali, místo na oslavu jsem šla s brekem domů a opravnou jsem dělala za 3 měsíce už v relativní pohodě. Celá ta sranda mě tehdy stála 1.500 korun českých. A od té doby mě za volantem nikdo neviděl.
Ozon

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 12. března 2012: Vaše historky z autoškoly

  • Zavzpomínejte na dělání řidičáku - jak vám to šlo? Prožila jste něco vtipného? Nebo naopak nebezpečného? Udělala jste řidičák napoprvé?

Příspěvky na toto téma mi zasílejte nejpozději 12. března 2012 v 15.30 hodin na redakční e-mail (viz níže). Pokud váš příspěvek uveřejním, potom máte šanci na získání krásného dárku - dvou srdíčkových bonboniér I Love Milka. A pokud chcete mít větší šanci na uveřejnění, ať je váš příspěvek alespoň dvakrát tak dlouhý jako tento odstavec textu.

milkamilka

Reklama