Další hlas proti televizi v ložnici zaslala čtenářka Tana M. Její názor je jasný: Televize bere člověku klid, vysílají v ní buď vraždy, nebo přenosy z Parlamentu - nic, co by člověk měl mít v ložnici.

S televizí v ložnici začínáme být na štíru, milé čtenářky. Čtyři z dnešních přispěvatelek již jsou proti a pro jen jedna. Další hlas proti zaslala Tana M...


Milé ženy-in.cz.
Dnes je zas moc hezké téma. Je o čem psát a ještě více diskutovat.
Před 6 lety jsem neměla doma žádnou televizi. Při rozhovorech v práci jsem si připadala jako „bytost z jiné galaxie.“
Žila jsem jen pro svou rodinu, manžela, děti, pro svou práci. Nic nám nechybělo. Debaty o tom, že v televizi běží již po 7. Slunce, seno a podobně... Marečku podejte mi... mi vůbec nevadily. V roce 2009 jsme si koupili televizi. Nejmodernější, ultra tenkou /tloušťka 0,9cm/ s vysokým HD rozlišením. LEDku.
Přistihla jsem se, že televizi vůbec nepouštíme. Jen o víkendu, když přijede vnučka, tak jí pouštíme pohádky.
Dle mého názorů televize do ložnice nepatří. Ložnice je místo odpočinku. V ložnici by neměli být ani skříně, ani zrcadla, ani květiny, ani televize. To všechno jsou rušivé elementy. Údajně. O mužských rušivých elementech zas někdy jindy.
Spánek je část našeho dne, kdy potřebujeme dostat mozek i celou naší nervovou soustavu do absolutního klidu. Nevím, zda při vysílání soukomné tv, kdy běží na prvním místě zprávy ze „ZABÍJAČEK“ by se měla moje nervová soustava dostávat do absolutního klidu.
„Zabíjačky“myslím tím přenosy z vražd z Horní Dolní, přímé přenosy z autonehod, kde nacházejí rozsekaná těla po silnici a podobně. Tak o tyto televizní přenosy nikdo z naší rodiny nestojí.
O přenosy ze Sněmovní ulice taky nikdo nestojí. Manžel říká, že je to: „přehled planého žvanění, arogance a galerky podvodníku.“ Sorry.
Před spánkem potřebuje lidské tělo i duše absolutní klid a ne morbidní zprávy.
Klid ke spánků, klid k milování a klid k rozjímání.

Hezký den bez televize v ložnici.
Tana M.

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 11. června 2012: Je televize v ložnici dobrý společník?

  • Máte v ložnici televizi?

Máte-li...

  • Co byl důvod, proč jste si ji do ložnice umístili?
  • Napomáhá vašemu milostnému životu, nebo mu škodí?

Nemáte-li...

  • Uvažovali jste o umístění televize do ložnice? A proč jste se rozhodli, že ji tam nedáte?

Vidíte, otázek k tomuto tématu se nabízí mnoho a jistě jsem všechny nevyčerpal. Odpovídat mi můžete i na ty nenapsané otázky, které s tématem TV v ložnici souvisí. Vaše odpovědi formou příběhů očekávám v e-mailové poštovní schránce redakce (viz níže) a prosím o to, aby byly dlouhé alespoň jako tento odstavec textu. Jinak se vystavujete riziku, že nebudou uveřejněné a tedy, že za ně nebudete mít šanci získat pěkný dárek, který tu mám pro jednu přispěvatelku přichystaný. Tím dárkem je: erotická hra pro dva Nevinné hrátky od firmy Albi - abyste hledali inspiraci do ložnice i jinde, než v televizi. A ještě drobnost - uzávěrka zasílání příspěvků je 11.6.2012 v 15.00 hodin. Takže pište, pište...

hratky

Reklama