Taková je filozofie této francouzské značky. A musíte jí dát zapravdu, když  jí přičtete k dobru nadčasovou eleganci, perfektní střihy, kvalitní materiály a snadnou kombinovatelnost, to už stojí za zvážení.

Od pondělka vás seznamuji s jarními trendy různých světových značek. Zatím jste se mnou nesdílely jednoznačné nadšení a já jsem pochopila, že voláte po « univerzálnější »módě, která by mohla uspokojit širší spektrum

Tak uvidíme. Netvrdím, že se trefím do vkusu všem, to by nebylo možné, ale třeba se zavděčím inspiraccí z vyhlášené mekky módy Paříže.

Značka UN 1 DEUX 2 TROIS 3 nikdy nezapomíná na ženský půvab, který dominuje každé její kolekci. Tuto sezónu přichází s příslibem barevné bohatosti a rozmanitosti stylů.

Modely pro nadcházející jaro jsou ve znamení nedbalé pařížské elegance, která dokáže jedinečným způsobem podtrhnout ženské linie. Elegantní kostýmy, nápadité šaty i oblečení pro volné chvíle si vás podmaní dokonalým zpracováním a nevšedními detaily.

Barevná škála potěší všechny milovníky nejrůznějších pastelových tónů. Bude hýřit oranžovou, žlutou, růžovou, svěží tyrkysovou i zářivě modrou. Městský styl okouzlí černobílou klasikou nebo naopak jemnými pudrovými odstíny. Safari look přinese nové nuance khaki, béžové a hnědé.

Retro náladu evokují především puntíky v bílo-černé variantě na jemných halenkách nebo šatech. Objevují se i letos velmi módní indiánské motivy. Výsluní však neopouští ani grafické potisky a vzory. Stále oblíbené zůstávají proužky.

Materiálům vévodí kůže, hedvábí, krajky a denim v široké škále jemných pastelů. Stále se objevuje krajka, ovšem velmi často v podobě nejrůznějších aplikací. Okouzlí perforované pleteniny, vytříbené halenky s odvážnými a brilantními detaily. Zaujmou vás klasické trenčkoty, dokonale vypracované kožené bundy i zajímavě řešené šaty.

Značka 1-2-3 nabízí modely určené k celodennímu nošení, které zohledňují poslední trendy, zaručují kvalitní zpracování, přináší zajímavá střihové řešení a ojedinělé řešení detailů.

Čtěte také:

Chcete vidět dokonalou eleganci?

Zimní inspirace

 

 

 

Reklama