Jaké jsou jejich recenze? Přečtěte si prvních pět recenzí.

Bára M.
Moc děkuji za balíček s výrobky Lysoform, které se mi před Vánoci velmi hodily. Co víc si přát pro úklid v dnešní době, než čističe, které nejen pomůžou s úklidem, ale také hubí bakterie a viry. Přiznám se, že v době pandemie se úklidu věnuji více. Jsme velká rodina, přece jen je nutné dbát na hygienu doma více než jindy. Gel na ruce jsem si hned dala do kabelky a používám ho každý den, vždy když si na něj vzpomenu – po nákupu, když vyjdu z tramvaje nebo z auta. Malé balení, které je vždy po ruce. Čistič na podlahy se mi osvědčil velmi dobře, příjemná vůně a s nádechem čistoty. Podlahy a dlaždičky byly čisté, zvládl i mastnotu. Lysoform čistič na koupelnu se mi velmi hodil na úklid koupelny, čistila jsem s ním vanu, spáry a umyvadlo. Nezanechával šmouhy, hezky se s ním pracovalo. Jsem s Lysoformem spokojená.
Táňa D.
Lysoform čisticí prostředky jsme hned použili pro úklid celého bytu. Jsem ráda, že ničí bakterie a viry, to je pro mě dneska hodně důležité. Chodí k nám babička a nechci, aby se nakazila kovidem. Myslím, že čistí dobře, nevadí mi „technická“ vůně. Čistič na kuchyň bezvadně odstranil nečistoty a mastnotu.

Karolína M.
Testování jsem se ujala hned po doručení balíčku. Byla jsem zvědavá na tyhle novinky, často kuluji přípravky, které jsou zároveň desinfekční. Moje výsledky testování – Lysoform můžu doporučit, čištění zvládá velmi dobře. Jak podlahy, tak kuchyň a toaleta zvládly přípravky, co jsem dostala vyčistit dobře. Mohu doporučit, líbí se mi, že jsou tradiční a že ničí viry a bakterie.

Simona P.

Děkuji za možnost testování novinek Lysoform pro úklid. Máme doma dva psy a kočku, takže neustále vytírám a uklízím chodbu. Po vytření jsem měla pocit, že se bytem linula vůně čistého povrchu. Kuchyňská deska byla čistá po prvním nastříkání a setření. Malý desinfekční gel jsem si dala do auta, vždycky po nákupu si s ní otírám ruce a volant. Za mě mají Lysoform čističe jedničku. Jsem s nimi spokojená.
Lenka K.

Mám malé dítě, tak vytírám a desinfikuji stůl a židle dost často. Malý neustále něco ocucává, takže dbám na čistotu. Jsem ráda, že mezi testovanými výrobky byl čistič na podlahu, tu vytírám skoro každý den. Ocenila jsem i Lysoform na koupelnu, hezky se s ním čistí vana a umyvadlo, včetně baterií. Moje recenze je pozitivní, Lysoform můžu doporučit dál.

Děkujeme prvním pěti čtenářkám za jejich recenze, zde je shrnutí, jaké jsou přípravky, které měly možnost vybrané čtenářky testovat:

Čisticí a dezinfekční prostředky značky Lysoform s více než 120letou tradicí fungují na bázi kombinace benzalkoniumchloridu a kyseliny mravenčí, díky čemuž účinně odstraní až 99,9 % bakterií, plísní a virů* ve vaší domácnosti.

Zároveň, na rozdíl od prostředků na základě chloru, jsou šetrné k jednotlivým povrchům, odstraňují nečistoty a nepříjemný zápach. Ten vystřídá příjemná svěží vůně.

Lysoform nabízí hned několik výrobků k úklidu celé domácnosti, které jsou navíc účinné proti viru SARS-CoV-2:

čistič na kuchyň, čistič na koupelnu, dezinfekční čistič na podlahy a dezinfekční sprej.


Lysoform čistič na kuchyň
Udržujte svou kuchyni v dokonalé čistotě. Nový čistič kuchyně se postará o perfektní dezinfekci, kdy zabíjí až 99,9 % bakterií, plísní a virů*. Novinka se vyznačuje hloubkovou čistící silou s vysokým odmašťovacím účinkem. Bonusem, který hospodyňky ocení, je příjemná vůně. Použití čističe je velmi jednoduché. Pokud chcete čistit: nastříkejte na povrch a nechte působit 15 minut. Následně setřete navlhčenou utěrkou.

Lysoform čistič na koupelnu
Novinka se postará o perfektní dezinfekci (zabíjí až 99,9 % bakterií, plísní a virů*) a dokonalou čistotu vaší koupelny. Hloubkově čistí, odstraní vodní kámen, jakož i nečistoty a zbytky mýdla v koupelně. Jeho použití je stejně jednoduché jako v případě čističe kuchyně. Pokud chcete čistit: nastříkejte na povrch a nechte působit 15 minut. Následně setřete navlhčenou utěrkou.

Lysoform čistič na podlahy
Pro dokonale čisté podlahy ve vašem domově vyzkoušejte novinku Lysoform čistič na podlahy. Je vhodný na všechny typy omyvatelných povrchů, na kterých zabíjí až 99,9 % bakterií, plísní a virů*. Může být použit zředěný nebo neředěný. Dezinfikuje a odstraňuje nečistoty na podlahách, omyvatelném povrchu v kuchyni a koupelně, a navíc zanechává příjemnou svěží vůni.

Lysoform dezinfekční sprej
Lysoform dezinfekční sprej je každodenní víceúčelový čistič, který lze použít k dezinfekci téměř všech tvrdých povrchů a předmětů u vás doma i na cestách. Pomáhá chránit vaši rodinu před nemocemi tím, že zabraňuje šíření škodlivých bakterií a virů. Antibakteriální čistič odstraňuje až 99,9% bakterií, plísní a virů*. Lze ho použít na různé povrchy v domácnosti, včetně umyvadla, vany, sprchového závěsu, zrcadla, dlaždic, desek, herních ploch pro děti, odpadkových košů, klik dveří, nábytku a oken. Lze také použít jako čistič na podlahu.

Biocidy používejte bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

*Virucidní účinnost proti obaleným virům.

Náš článek

Reklama