SYMBIOSYS Alflorex ® je probiotický doplněk stravy navržený tak, aby podporoval vaši vnitřní rovnováhu a napomáhal k správnému fungování střev a trávení.

V tomto uspěchaném a zvláštním období mohou trápit potíže s trávením prakticky každou ženu, která se potýká se stresem a snaží se zvládat mnoho věcí najednou. Prvotní projevy často přehlížíme a nebereme je vážně.

V posledních letech se stále častěji mluví o tom, že probiotika mohou mít pozitivní přínos pro jejich uživatele. Každé probiotikum ovšem není stejné a stále více se klade důraz na to, jaký přínos může konkrétní probiotický kmen přinést.

SYMBIOSYS Alflorex® je doplněk stravy s obsahem unikátního kmenu Bifidobacterium longum 35624® doloženého několika vědeckými studiemi. Kapsle výrobku SYMBIOSYS Alflorex® obsahují 1 miliardu bakteriálních buněk a jsou bez obsahu lepku a laktózy.

Zapojte se do testování, pokud máte tyto zdravotní problémy

Trápí vás déle než tři měsíce a současně asi 3x týdně potíže s trávením nebo vyprazdňováním? Máte pocit, že Vás to obtěžuje v běžných činnostech v domácnosti, v zaměstnání, při cestování či různých rodinných aktivitách, jako je například společné stolování?

Je možné, že se díky potížím, které máte, někdy cítíte na dně, mají vliv i na vaší duševní pohodu? Máte pocit, že jste již vyzkoušela různé přípravky, babské rady, ale váš stav se nelepší, anebo nemá řešení? Myslíte, že vám lékař nepomůže a tak k němu raději ani nejdete, protože se jedná o banální problémy, které má kde kdo? Mohou tyto potíže alespoň částečně za váš stres a nepohodu, která má vliv na vás osobní život?

Pokud se v některém z popsaných bodů poznáváte, zkuste se s námi zapojit do testování francouzské novinky SYMBIOSYS Alflorex®, která napomůže najít vaší vnitřní rovnováhu.

SYMBIOSYS Alflorex® je jediným probiotikemv Evropě, které obsahuje jedinečný kmen Bifidobacterium longum 35624®, izolovaný z trávicího traktu zdravé ženy. Kmen 35624® byl po dobu 15 let podroben důkladnému výzkumu, který prováděla společnost Alimentary Health Ltd. spolu s jednou z předních světových institucí pro zdraví střev APC Microbiom Institute. Více na Symbiosys.com

SYMBIOSYS Alflorex® - Probiotikum pro vaší vnitřní rovnováhu

  • Probiotikum od francouzské originální společnosti Biocodex
  • Obsahuje Bifidobacterium longum s patentovaným kmenem 35624®
  • Vědecky ověřená účinnost v průběhu 15 let
  • Jednoduché užívání kdykoliv během dne s jídlem i bez jídla
  • Bez obsahu lepku a laktózy
  • Malá kapsle se snadno polykají
  • Užívá 1 kapsle / 1x denně
  • Užívání by mělo trvat minimálně 4 týdny a nemělo by být přerušováno
  • Je vhodný pro osoby s dietou s nízkým obsahem FODMAP

Jak se zapojit do testování?

Pokud se chcete do testování zapojit, prosíme o vyplnění této jednoduché ankety. Anketu mohou vyplňovat pouze registrované čtenářky, pokud nejste zaregistrovaní, registrační formulář najdete ZDE.

Chcete se zapojit do testování? Odpovězte prosím na otázky níže.