Společně s čokoládou Milkou jsme se rozhodli zaměřit právě na tyto zdánlivě obyčejné momenty a příběhy každodenního života, kdy by si člověk za svoji nezištnou pomoc zasloužil nejen milé poděkování, ale také malou pozornost pro potěšení třeba v podobě jemné čokolády Milky.

Určitě kolem sebe máte někoho, kdo pomáhá vám či druhým nebo dělá prospěšné věci a bere tuto pomoc jako samozřejmost. Pomáhá, protože chce a nic za to nečeká. Zkusme se však nad těmito zdánlivě obyčejnými momenty a činy v běžném životě na chvíli pozastavit a zamyslet se, kdy by člověk měl být v životě více něžný a jemný na své okolí a k poděkování za nezištnou pomoc kromě slovíčka „děkuji“ připojit i libovolnou drobnost jako výraz vděčnosti.

Udělejte radost někomu, kdo to nečeká a podělte se o příběh s námi
Budeme rádi, když nám napíšete, komu byste rádi darovali drobný dárek za to, jak pomáhá nebo dělá činnost, za kterou si zaslouží odměnu. Nečeká ji, protože pomocnou ruku podává z dobrého srdce, ale vy milým překvapením vyjádříte poděkování za to, co dělá. Takových drobných a při tom významem velkých skutků se děje kolem nás mnoho a většina z nich zapadne. Proto budeme rádi, když nad nimi budete přemýšlet a napíšete nám, kdo by si ve vašem okolí takový nečekaný dárek zasloužil.

Projev jemnosti druhým v podobě ještě jemnější čokolády Milky
Naším tipem na milý dárek, který potěší, je nová nejjemnější Milka všech dob, která je díky nové receptuře ještě čokoládovější a krémovější. Čokoládová formule nově obsahuje 33 procent kakaa, což zvyšuje její čokoládovou chuť a aroma. Nový je i tvar samotné čokolády Milky, který je zaoblený a se zvýšeným profilem. Kostička čokolády se tak přímo rozplývá na jazyku. Poslední novinkou, se kterou přichází Milka 100 g, je zbrusu nový, limitovaný kabát! Ikonická fialová barva zůstala zachovaná, ale milým překvapením jsou graficky zpracované čtyři kostičky čokolády s rytinou loga Milka a kravičky Lili na obale čokolády a také popis v českém jazyce. 

Objevte v sobě jemnost a zapojte se do průzkumu s Milkou
Budeme moc rádi, když se zapojíte do našeho malého průzkumu, odpovíte na připravené otázky a napíšete nám, komu byste rádi věnovali čokoládu Milku jako milý dárek pro potěšení jako odměnu za konkrétní činnost, kterou pro vás dělá.

Pro deset vybraných z vás máme připravený dárek – balíček s novými čokoládami Milka 100 g v hodnotě 600 Kč.

Nemusí to být váš blízký člověk, může to být kdokoliv, s kým se během běžného dne dostáváte do styku a řešíte s ním nějakou situaci nebo činnost. Třeba sousedce za to, že vám darovala vajíčka, která jste zapomněli koupit, messengerovi, který vám donese balíček až do šestého patra v domě bez výtahu, kamarádce, protože vám vyvenčí psa nebo někdy pohlídá dítě, pokladní ve vašem oblíbeném obchodě, protože se vždy usmívá, kolegyni za to, že vám ráda vaří kávu nebo přinese oběd, kamarádce, která vám zavolá vždy, když potřebujete s někým mluvit, ale třeba také sestřičce z noční pohotovosti, která se vám věnovala a dodávala vám odvahu. Situací může být mnoho a je jen na vás, komu byste chtěli čokoládou Milka udělat radost a vykouzlit tak úsměv na tváři.