Víte, na jakého lékaře se obrátit s žádostí o vyšetření, abyste zjistila, zda nemáte osteoporózu a v jaké kondici jsou vaše kosti? Na jakého byste se obrátila odborníka? Trápí vás nebo někoho z vašeho okolí osteoporóza?

Odpovězte nám na tyto a další otázky a získejte sadu luxusních osušek z bambusového vlákna v hodnotě 1 200 Kč!

Bambusová vlákna = vysoká savost, jemnost, hebkost a antibakteriální vlastnosti

Bambusová  osuška je vyrobena z velmi jemných a kvalitních bambusových vláken (70% bambusového vlákna a 30% bavlny). Bambusové vlákno přirozeně zabraňuje množení bakterií a tím redukuje vznik nepříjemných zápachů - vhodné i pro alergiky. Přídavek dlouhovlákné česané bavlny dodává potřebnou pevnost a stálost i při častém používání.

Při kontaktu s Vaší pokožkou okamžitě ucítíte hebkost a měkkost osušky. Potěší Vás také vysoká savost, díky které bude Vaše pokožka po koupeli dokonale osušena.

Dlouhá životnost

Při praní a sušení bambusového osušky nedojde k oděru vláken či změně barev, jelikož na výrobu byla použita kvalitní bavlna a kvalitní bambusová vlákna. Zakoupený ručník nebo osuška Vám proto vydrží po dlouhá léta a nestane se Vám, že byste museli v blízké době kupovat nový, tak jako to bývá u levných a nekvalitních bambusových ručníků a osušek.