Obsahuje panthenol, který přispívá k obnově přirozené ochranné bariéry citlivé pokožky a udržuje ji jemnou a hydratovanou. Je vhodný i na péči o bradavky při kojení. Více o testovaném přípravku najdete na  Bepanthen.cz

Hledáme maminky s dětmi do půl roku, které budou testovat Bepanthen Baby. Celkem 15 maminek od redakce získá balíček s Bepanthen Baby.
Vybrané maminky následně poprosíme o jejich recenzi (vloží ji do připraveného online dotazníku). Zároveň testerky poprosíme o možnost předat jejich recenze značce Bepanthen Baby, aby si je mohla dát na své webové stránky k testovanému produktu a dala tak vědět ostatním maminkám, jaká byla jejich zkušenost.

Pokud se chcete zapojit do testování, prosíme o vyplnění tohoto krátkého dotazníku. Z vašich odpovědí vybereme 15 maminek, které se stanou testerkami kosmetického přípravku Bepanthen Baby. Těšíme se na vaše odpovědi! Dotazník mohou vyplnit pouze registrované čtenářky, pokud nejste registrovaná, registraci najdete na této stránce zena-in.cz/profil (nezapomeňte vyplnit vše ve svém profilu, abychom vám balíček mohli zaslat)

Moc děkujeme za vyplnění dotazníku a těšíme se na váš zájem a vaše testování s miminkem
 
Vaše redakce Žena-in.cz