Hrajete s dětmi společenské hry? Nechcete se nudit, ale poznávat nové věci? Tak se s námi zapojte do testování her pro celou rodinu, kde si zábavu užijí stejně tak dospělí i děti. Jaké hry s dětmi můžete testovat?

Společenská hra Operation
Oblíbená rodinná operační hra s opravdovými nemocemi. Pomozte Samovi být opět ve formě. Pomocí pinzety odstraňte všech 12 Samových srandovních neduhů. Hráči si vybírají lékařskou kartu a „operují“, aby Sama vyléčili. Při hře se snažte vyhnout varovnému bzučení, vybírejte peníze za odstranění neduhů a vyhrajte!

Společenská hra Fantastic Gymnastics
Rozhýbejte to s touto unikátní hrou! Ideální zábava na každou párty! Užijte si kopec legrace s hrou Fantastic Gymnastics! Trénujte rytmus a rychlost a předveďte gymnastův perfektní doskok! V pravou chvíli stiskněte červené tlačítko, gymnasta se pustí hrazdy a skočí.
Hra je vhodná pro děti od osmi let. Jak se tato hra hraje? Hráči musí správně načasovat a odhadnout rychlost a rytmus, následně stlačit tlačítko, aby roztočili postavu gymnasty okolo hrazdy. Ve správném okamžiku stlačte tlačítko uvolnění, abyste gymnastovi umožnili vyskočit a snažte se o perfektní přistání. Když přistane na zem po nohách a trefí některé barevné políčko, získáváte takový počet bodů, kolik je na políčku. Můžete hrát sami anebo partu přátel vyzvat na souboj. Složení hry zabere jen pár sekund a potom můžete s přáteli hrát a pilovat svou techniku, jak dlouho budete chtít.

Společenská hra Perfection
V této hře je nutné seřadit všechny tvary, kterých je celkem 25 před časovaným výbuchem. Na vložení všech tvarů máte jednu minutu. Vyhrává jen ten nejrychlejší! Ale pozor! Jakmile čas vyprší, ozve se výbuch a tvary vyskočí. Tvary se vkládají do odpovídajících otvorů v zásobníku. Ale pozor, sledujte časovač! Pokud vyprší čas... ...hra končí! Hráč, který umístí všech 25 tvarů v co nejkratším čase, vyhrává. Děti při hře Perfection můžou cvičit zručnost a soustředění, koordinaci rukou a očí a rozpoznávání tvarů. Mladší hráči si můžou zahrát i bez časovače. Hra oficiálně patří do kategorie Mensa her, které rozvíjejí dětské zručnosti. Kromě dětí si hra určitě najde zájem mezi dospělými, pro které to bude také oříšek!

Společenská hra Bed Bugs
Je to zábavná a zběsilá hra, která vás bude bavit stejně jako v roce 1985! Tato klasická hra obsahuje motorizované lůžko, které vibruje, čímž malé „štěnice" skákají a skákají. Dokážete je chytit malými kleštěmi? Závoď ve sbírání štěnic skákajících z postele. Hra je vhodná pro 2-3 hráče ve věku 4+.

Každou hru máme připravenou pro 5 testerek, jaká by se vám líbila?