Vaginální obtíže řeší během svého života skoro každá žena. Některé ženy dokonce opakovaně. Nejspíš tyto potíže znáte. Přichází nečekaně a rychle. Nepříjemné pálení, svědění a nepříjemný výtok každou ženu uvádí v diskomfort. Jaké je řešení? Aby byla léčba efektivní, je nutná důslednost a obtíže doléčit. Zejména nejčastější, kvasinková infekce se ráda vrací. Ideální je také začít s léčbou co nejdříve. Už při prvních příznacích je dobré sáhnout po přírodním a bezpečném řešení.

Kvasinková infekce je nejčastějším typem vaginózy. Vyvolává ji ve většině případů kvasinková houba Candida albicans. Přestože se běžně vyskytuje v lidském těle včetně pochvy, její přemnožení vede k zánětu. Teplé a vlhké prostředí bez přístupu vzduchu podporuje její přemnožení v pochvě.

Jaké jsou projevy kvasinkové infekce?

  • hustý, bílý výtok někdy tvarohovité konzistence
  • svědění
  • zarudnutí genitálií, citlivost a pálení

Pro první pomoc, ale i pro vyřešení kvasinkové vaginální infekce je dobré mít po ruce přípravky, které můžete hned použít a začít s léčbou. Máme pro vás tip na přípravky Gyntima, které můžete s námi rovnou vyzkoušet. Připravili jsme pro vás testování, které se vám v případě vaginálních obtíží bude určitě hodit. Součástí jsou i produkty určené pro intimní hygienu pro každodenní intimní péči.

Hledáme 10 testerek, které s námi otestují produkty Gyntima, kompletní péči o intimní partie.

V testovacím balíčku najdete Gyntima čípky a Gyntima Intimní mycí přípravky pro každodenní intimní péči. Zajímá nás, jak vám budou produkty vyhovovat a těšíme se na vaše recenze.

Jestliže se chcete zapojit do skupiny testerek, vyplňte nám krátký dotazník.

Více informací se dočtete ve článku ZDE