Jste i vy mezi těmi, které trápí inkontinence? Pokud ano, zapojte se do našeho testování s produkty MoliCare®. Můžete si vybrat diskrétní inkontinenční vložky MoliCare Lady nebo inkontinenční kalhotky MoliCare® Lady Pants s různou absorpcí.

Spolu s testovacím balíčkem obdržíte také Dárkovou sadu Kneipp - Mandlové květy. Do diskuze můžete vstoupit anonymně – vaše recenze nebudeme publikovat pod vaší přezdívkou či jménem.

Tak se zapojte do našeho testování, vybereme 10 z vás!

Testované produkty:

Inkontinenční vložky pro ženy MoliCare® Lady
Diskrétní a pohodlné vložky MoliCare® Lady jsou určeny pro ženy, které řeší občasný únik moči. Díky prodyšnému materiálu pomáhá pokožce dýchat, všechny materiály jsou dermatologicky testované a jsou vhodné i pro citlivou pokožku. Jsou k dostání v mnoha velikostech, ve variantě Micro light, Micro a Mini jsou navíc jednotlivě balené pro diskrétní nošení. Více informací najdete ZDE

Dámské inkontinenční kalhotky MoliCare® Lady Pants
Dámské inkontinenční kalhotky MoliCare® Lady Pants vám umožní žít běžný život bez omezení. Vypadají jako běžné dámské spodní kalhotky, skvěle sedí a nejsou nápadné pod oblečením. Spolehlivě pohltí moč i zápach, postranní pásky brání bočnímu protečení. Prodyšný materiál, pH 5,5 a výtažky z Aloe Vera zajišťují pohodlné nošení a zdravou pokožku.
Inkontinenční kalhotky MoliCare® Lady Pants jsou k dostání ve dvou velikostech 7 kapek M a L. Více informací najdete ZDE

Pokud vás trápí inkontinence, neváhejte a zapojte se do našeho testování.