Produkty s označením Pet Specialist jsou vysoce kvalitní výrobky vlastní značky, které naleznete exkluzivně v Tescu ve všech zemích střední Evropy.  Každý produkt byl vytvořen tak, aby splnil specifické potřeby domácích mazlíčků. Jednotlivé složky jsou namíchány tak, aby dokonale odpovídaly plemenu, věku a životnímu stylu zvířete. Jedině takto navržené krmivo může poskytovat jedinečnou výživu. Například Pet Specialist s hovězím a zeleninou je bohaté na inulin, který pomáhá podpořit činnost trávicího systému, zinek a slunečnicový olej, které jsou skvělé pro zdravou pokožku a lesklou srst. Kromě toho toto krmivo obsahuje také vyváženou kombinaci minerálů a vitaminu E na podporu imunitního systému, v neposlední řadě v něm najdete vitamín D3 a vápník, které podporují zdravé a silné kosti a zuby.
 
Pet Food je další kategorií, ve které Tesco zavádí nové vylepšené produkty vlastní značky. V listopadu roku 2016 Tesco obnovila svou nabídku čaje a kávy a v únoru 2017 zahájila novou exkluzivní značku Pro Formula v kategorii Zdraví a krása se širokou škálou 180 nových produktů, které splňují různorodé potřeby zákazníků.

Popis produktů Pet Specialist, které testujeme najdete v našem článku Máte doma psa nebo kočku? Pojďte s námi testovat produkty Pet Specialist