Jaký bude program akce?

Čtenářky, které se přihlásí a my je vybereme, budou mít možnost zúčastnit se setkání s dermatoložkou a výživovou poradkyní. Hlavním tématem bude atopický ekzém. Možná patříte mezi ty pacientky, které zajímá spousta otázek, řešíte léčbu, chcete se vyvarovat chyb v jídelníčku, které zhoršují a dráždí vaše kožní potíže.

Akce se bude konat ve středu 4.3.2020 od 17.15 hodin v centru Prahy, blízko Karlova náměstí, adresu ještě upřesníme všem vybraným čtenářkám. Setkání bude trvat kolem 1-2 hodin, počítáme s aktivní diskusí s oběma odborníky. Budete mít dostatek času i prostoru probrat své otázky. My ze setkání připravíme reportáž a nejčastější dotazy zpracujeme jako článek, jak s dermatoložkou, tak s výživovou poradkyní. Pokud se akce nezúčastníte a téma atopického ekzému vás trápí, můžete se těšit na naše články.

Pokud vás zajímá i téma moderní léčby a možnosti zapojení do klinických studií pro pacienty s atopickým ekzémem, i takové téma budete moci na setkání s odborníky probrat. Než přijde lék na trh, mohou jej vyzkoušet pacienti, kteří se zapojí do klinické studie. Určitě tuto budete mít možnost i vy, pokud máte tyto zdravotní problémy.

Partnerem naší akce je společnost Synexus, která se klinickými studiemi zabývá. Jak může nový lék pomoci si můžete přečíst v našem rozhovoru -> Zapojení do testování nového léku může pacientovi změnit život, říká lékařka Iva Škarpová

Trápí vás atopický ekzém? Chcete se zúčastnit naší akce ve středu 4.3.2020 od 17.15 hodin v centru Prahy? Pokud ano, vyplňte nám tento krátký dotazník. Budeme vás informovat, zda jsme vybrali právě vás. Těšíme se na milé setkání, které vám přinese mnoho zajímavých informací.