Vyzkoušíme si nádobí ZEPTER a jeho výhody, ukážeme si názorně, jak připravit v tomto nádobí ty nejběžnější klasická jídla ZDRAVĚ. Věříme, že budete nadšené. Vybrali jsme pro vás klasické české menu – kuřecí řízek, který milují velcí i malí strávníci a knedlo, vepřo, zelo.

Jaké jsou největší benefity nádobí ZEPTER?

Díky jedinečné kombinaci oceli Zepter 316 l, technologie a designu lze vařit bez vody, tuků nebo soli, takže jídlo je zdravější a zároveň chutnější, potraviny si uchovávají své přirozené aroma, chuť, nutriční a biologické vlastnosti (vitamíny, minerály, proteiny, mikrostopové a makrostopové prvky), a to při menším množství kalorií a nebezpečných látek. Vaření v integrovaném systému Masterpiece (tzv. varný sloupec) šetří energii, jídlo, čas, peníze a co je nejdůležitější - chrání vaše zdraví.

Pojďte s námi zdravě vařit a testovat kuchyňské nádobí a náčiní ZEPTER

Akce se bude konat 21. 11. 2018 od 17.00 v Zepter International s.r.o. (Na Šafránce 36, 101 00 Praha 10, vchod z ulice Ruská).

Hledáme 15 čtenářek, které se akce zúčastní a prožije s námi milý podvečer s výtečným jídlem a testováním nádobí, se kterým jste se možná ještě nesetkaly.

Vybrané čtenářky budeme kontaktovat v pondělí 19. 11. 2018.

Rozdáváme krásné dárky

Každá z účastnic dostane malý dárek od značky ZEPTER - krém na ruce a keramickou škrabku. Na setkání proběhne také tombola, jedna z účastnic si odnese domů krásný dárek – hlubokou pánev Zepter 28 cm, s objemem 3,8 l v hodnotě 8710 Kč.

Jak se přihlásit?

Chcete se s námi této krásné akce zúčastnit? Pak nám vyplňte tuto krátkou anketu a těšte se, že vybereme zrovna vás. Naše akce jsou velmi oblíbené a pohodové, i my se v redakci na testování nádobí ZEPTER moc těšíme!