Pro každého chovatele je důležité, aby jeho psí domácí mazlíček měl péči, kterou potřebuje pro svůj zdravý vývoj. Tím hlavním je krmivo. Proto, aby zvíře dobře prospívalo je třeba, aby v různých fázích svého života mělo dostatečný přísun kvalitního krmiva. Jídelníček malého štěněte se liší od aktivního dospělého psa, stejně tak starší psí senior potřebuje jiné živiny než březí fenka. Jiné potřeby má ale také malý pejsek jako je čivava nebo velký irský vlkodav. Proto je skvělé, že jsou na trhu různé druhy krmiva, ze kterých si můžete vybrat to, které je pro věk a druh vašeho psa vhodné. Ideálně je nabídka krmiv sestavena tak, aby doprovázela vašeho mazlíčka po celý jeho život.

Rádi vám formou testování a recenzí přímo od majitelů domácích mazlíčků představíme nové krmivo z řady Calibra Dog Premium Line. Produkty této řady jsou navíc za velmi příznivou cenu při vysoké kvalitě krmiva.

Jedná se o vysoce kvalitní prémiové kompletní suché krmivo, které nabízí vyvážený poměr všech potřebných živin, vitamínů, minerálů či stopových prvků tak, aby plně zabezpečily všechny výživové nároky zdravého pejska.

Hledáme 16 testerek, které mají doma psího domácího mazlíčka a chtějí se s námi zapojit do testování.

Každá z vybraných testerek získá krmivo v balení 12 kg, které jim značka Calibra doručí.

Pokud máte o testování zájem, vyplňte nám tento krátký dotazník, kde upřesníte druh krmiva, který vyberete pro vašeho pejska.

Co můžete s námi testovat? Máme pro vás na výběr z osmi druhů nového krmiva Calibra Dog Premium Line. Podívejte se, které by bylo pro vašeho psa vhodné a které byste chtěli případně, pokud vás vybereme, se svým psím mazlíčkem testovat.

Specifikace nového krmiva Calibra Dog Premium Line (pro jakého pejska se hodí, výživové hodnoty atd) najdete v našem článku ZDE

Inspiraci pro psí krmiva hledejte na www.mojecalibra.cz/krmiva-pro-psy