Zapojte se do našeho průzkumu a pomozte „vyladit“ obaly kvalitním produktů zdravého životního stylu plné živých probiotických kultur.

Vše začalo láskou k hummusu… tu si Štěpán, zakladatel společnosti I love Hummus, přivezl z častých návštěv blízkého východu. V roce 2017 zařadil mezi své produkty i Kimchi, které patří k 10 nejzdravějším jídlům světa.

Nyní se chystáme otevřít novou kapitolu našeho příběhu a k 10tému výročí založení firmy  se měníme z I love Hummus na Beavia (z latiny: „Štastná cesta“), která lépe vystihuje budoucí směr firmy a rozšiřování produktových řad.

Pomozte nám se směřováním obalů a vyhrajte jednu z cen na podporu imunity v podobě výrobků od “zatím“ I love Hummus.
 
Děkujeme za vyplnění naší ankety. Odpovězte na otázky a 10 z vás odměníme krásným balíčkem v hodnotě 1 033 Kč!

Ale to není vše!

Na jednu z vás se usměje štěstí a získá dárkový poukaz v hodnotě 2 000 Kč na nákup v sítích obchodů TESCO!

V balíčku se můžete těšit na:

1x ochutnávkový mix Kimchi pálivé a nepálivé v hodnotě 534 Kč


Vitamíny, probiotika, vláknina a antiviriotika - to vše v jedné skleničce. Na přání našich zákazníků NOVĚ V NEPÁLIVÉ VARIANTĚ pro děti a všechny, co nemají ostrá jídla v oblibě. S láskou a nadšením jsme pro vás vytvořili tento ochutnávkový mix.
O síle kvašené zeleniny věděly již naše babičky. Vyzkoušejte toto blahodárné působení v asijském podání! Tato sada obsahuje 3 sklenice pálivého a 3 sklenice nepálivého Kimchi vaše zdraví. 1 sklenice = 300 g zdraví.

1x Tahina na dobrou náladu v hodnotě 120 Kč


Pasta ze sezamových semínek je nedílnou součástí kuchyně Izraele a Libanonu, kde se jí s oblibou přidávají do nejrůznějších slaných pomazánek.
Je skvělá samotná na pečivu, hodí se jako univerzální dip do salátu či k masu, vyniká s medem a citronem nebo jako přísada do dezertů.

Kimchi tričko z bio bavlny pro opravdové milovníky Kimchi v hodnotě 299 Kč.


Exkluzivní kolekce triček z BIO bavlny  je výsledkem naší lásky ke Kimchi. Originální žhavý design dodá vašemu vzhledu šťávu.

Samahan krabička 10 ks v hodnotě 80 Kč.


Samahan známý také jako ajurvédský zázrak je, prastará léčivá směs ze 14 ajurvédských bylin a koření, mezi kterými převládá zázvor, pepř, koriandr, kmín a lékořice, které vás prohřeje a podpoří imunitu a zdraví.