Zapojte se do testování. Testovat bude 15 z vás! Vyplňte naši krátkou anketu a označte, kterou ze čtyř NOVINEK chcete testovat.

Seznamte se s Play – Doh WHEELS.

Play – Doh WHEELS Stavební modelína
Představujeme novou edici Play Doh Stavební modelíny obsahující různé barevné odstíny a vizuální textury, které vypadají přesně jako stavební materiály. Tvoří skvělý doplněk k sadě Play-Doh Wheels (prodávána samostatně). Každé balení obsahuje jednu lopatku a dva kelímky se stavební modelínou Play-Doh.

Play – Doh WHEELS Stavba
Využijte sílu jeřábu k tvoření a přemístěte vytvarované cihly, vytlačené nosníky a vybudované potrubí. Potom použijte zvedák pro hromadění, stavění a potahování konstrukcí Play-Doh staveb. Jeřáb se otáčí, pohybuje se nahoru a dolů a vytlačuje modelínu. Zvedák se rovněž otáčí a pohybuje se nahoru a dolů!  Sada obsahuje zdvižný vozík, jeřáb, formu na cihly, 1 plechovku cementové stavěcí modelíny Play-Doh a 2 kelímky klasické Play-Doh modelíny.

Play – Doh WHEELS Štěrkovna
V této pracovní zóně není žádná práce příliš těžká! Použijte sílu drtiče k rozemletí Play-Doh kamenů na štěrk a potom přepravte náklad sutě se sklápěcím náklaďákem. Vybudujte pro náklaďák super hladkou Play-Doh silnici díky parnímu válci. Sada obsahuje 3 standartní plechovky Play-Doh hmoty a 1 speciální plechovku černé silniční Play-Doh budovací hmoty.

Play – Doh WHEELS Těžba
Čím víc štěrku, tím víc práce, ale také zábavy! Tyto dva super těžké náklaďáky se stanou vašimi pomocníky  při kreativním budování. Rozděluj, převážej a tvoř zábavné tvary s pomocí rypadla nebo razítkovací lžíce. Shrň na hromadu štěrk zadním nakladačem a vytvoř třeba potrubí nebo lešení. Sada obsahuje 2 kelímky standartní modelíny Play-Doh a kelímek se speciálním stavebním pískem. Užijte si báječný pracovní den v kamenolomu!

Děkujeme vám za vyplnění soutěžní ankety a za případné testování.