Pokud vás trápí občasné zažívací potíže, máme pro vás zajímavou informaci. Právě vy se nyní můžete zapojit do studie, která bude probíhat v  Thomayerově nemocnici v Krči, Praha 4. Stanete se tak součástí významného projektu, vaše účast bude důležitá.

Co to obnáší?

Domluvíme vám návštěvu u lékaře, který vám nejdříve celý projekt vysvětlí a pokud dáte svůj souhlas, v rámci vstupní prohlídky s vámi projde vaší anamnézu, jaké berete v současnosti léky, s čím se léčíte atd., vyšetří vás, provede základní měření životních funkcí (tlak krve, tep, apod.) aby mohl posoudit váš zdravotní stav. Vedle jiného vyplníte dotazník kvality života, a provedeme odběr krevního vzorku a moči (případně vzorek stolice, ale to jen s vaším souhlasem).

Pokud splníte kritéria vstupu do studie, v rámci které je hlavní cíl pravidelná konzumace minerální vody Mlýnský pramen po dobu 3 týdnů a zjištění jejího působení na vaše občasné potíže s trávením.

Po třech týdnech se opět dostavíte k vyšetřujícímu lékaři, kde zhodnotíte svůj stav – jak se cítíte a zda měla minerální voda Mlýnský pramen vliv na nějaké změny vašich občasných potíží. V případě vašeho zájmu se můžete s lékařem domluvit na prodloužení celého pitného cyklu.

V závěru celého projektu získáte ještě odměnu (upřesní se s vybranými čtenářkami).

Děkujeme vám za vaše odpovědi a těšíme se, že se stanete součástí důležité studie, která napomůže pacientům s potížemi s trávením v jejich problému. Jak pro vás, tak i pro nás je ctí podílet se na speciální odborné studii, která se týká zdraví.