Každá žena chce mít krásné, lesklé a kvalitní vlasy. Jak jste na tom s péčí o své vlasy? Jsou vaše vlasy dostatčně husté a rostou tak, jak byste chtěly? Zapojte se do našeho redakčního průzkumu. za vaše odpovědi můžete získat od redakce balíček s vlasovou kosmetikou. Vybereme 5 z vás, které tento balíček získá za vyplněné odpovědi. 

Navíc máme pro vás ještě tuto možnost testování! Pokud byste se chtěly stát jednou z 30 testerek Revalid Hair Complex https://www.revalid.cz/vlasove-kapsle/  vyplňte kladně otázku spojenou se zájmem o testování.

Co budou vybrané testerky testovat? Získají 1 balení na měsíc doplňů stravy Revalid Hair Complex. Nová receptura Revalid Hair Complex, doplňku stravy, se skládá z vitamínů B1, B5, B6, D3, minerálů, jako je zinek, měď nebo železo a bylinných extraktů. Obsahuje také biotin, který přispívá k udržení normálního stavu vlasů. Aktivní složky ve vlasovém komplexu Revalid stimulují tvorbu keratinu - vláknitého proteinu, který je klíčovým biologickým stavebním kamenem našich vlasů. To podporuje růst vlasů a obnovuje jejich pružnost, protože vlasy jsou zevnitř zásobovány základními živinami. Revalid Hair Complex byl vyvinut ve Švýcarsku.

Děkujeme vám za vaše odpovědi