Znáte značku Dortie´s?
Dortie´s připravuje všechny své sladkosti ve spolupráci s prověřenými dodavateli těch nejkvalitnějších surovin. Zákusky neobsahují žádné náhražky ani umělé či zdraví škodlivé látky, a navíc jsou bez zbytečných konzervantů. Dorty vydrží čerstvé díky moderní technologii šokového  zmražení, která dezertům neubere ani kousek na jejich plné a opravdové chuti. Nad celým procesem drží dohled jedni z těch nejlepších cukrářských mistrů, a to je také garance jejich vysoké kvality a skutečně nebeské chuti. Můžete se s nimi setkat v kavárnách, na e-shopech a také ve vybraných hypermarketech v sekci mražených potravin.

Odpovězte nám v anketě a získejte Kuchyňský robot Eta Gratussino Bravo II!

Kuchyňský robot Eta Gratussino Bravo II získají 2 z vás!

Užitečný pomocník do každé kuchyně

  • Multifunkční kuchyňský robot ETA Gratussino Bravo II s planetárním systémem míchání a bohatou výbavou šlehá, míchá i hněte těsto. Poradí si také se strouháním zeleniny a ořechů, mletím masa, plněním uzenin, a dokonce i s tvorbu masových trubiček Kebbe. Stejně hravě mixuje smoothie, polévky i zmrzlinu.
  • Výkonný 800W motor se stabilizátorem udržuje nastavené otáčky i při větším zatížení. Jeho dlouhou životnost zajišťují kovová převodová kola a plynulá regulace otáček. Protiskluzové nožky zvyšují stabilitu robota na pracovní ploše a díky prostoru pro navinutí napájecího kabelu vám nepotřebná část kabelu nikde nepřekáží.
  • Praktický, tichý a účinný pomocník
  • Nástavce na robot velmi snadno a rychle nasadíte a pomocí regulačního kolečka je ovládání jednoduché a plynulé. Snadno jej udržíte v čistotě – většinu příslušenství můžete mýt v myčce na nádobí. Výkyvné rameno je zajištěno bezpečnostním systémem, díky němuž robot se nespustí, pokud je rameno v odklopené poloze. Disponuje také bezpečnostní tepelnou pojistkou proti přehřátí motoru a světelnou signalizací provozu.
  • Bohaté příslušenství.