Dnešní doba je velmi hektická, nemáme čas, nic nestíháme. Z toho důvodu se snažíme ušetřit alespoň malou chvilinku, kterou můžeme věnovat pouze samy sobě.

Věnujete se své pleti? Jak se o svou pleť staráte? Používáte pleťové masky? Jednorázové, s aktivním uhlím, s obsahem slupovací?

Podělte se s námi o vaše zkušenosti v péči o pleť.

Odpovězte na jednoduché otázky a získejte pleťové masky 7th Heaven. Balíček pleťových masek 7th Heaven získá 10 z vás! V každém balíčku se můžete těšit na 3 kusy pleťových masek.

Děkujeme za vaše odpovědi.

Odpovězte na všechny otázky a získejte Dolce&Gabbana Pour Femme Intense! Vůni v hodnotě 1 499 Kč získají 2 z vás!

Vůně parfémované vody Pour Femme Intense značky Dolce&Gabbana je novou verzí vůně z roku 2012. Parfémovaná voda, která představuje sílu smyslnosti byla představena již o rok později, a sice v roce 2013. Vůně, která vášnivost ukrývá již v barvě svého flakonku, je velmi intenzivní nasládlou vůní, která odráží ducha značky Dolce&Gabbana. Z tohoto důvodu ji nechybí ženskost a dotek luxusu v každém detailu.
Sladká, smyslná vůně pro ženy
První akordy, se kterými se při přivonění seznámíte, patří vůni neroli a osvěžujícím akordům šťavnaté mandarinky. Se srdcem vůně přichází na řadu květinové aroma. Přivoňte si k omamné vůni tuberózy a vychutnejte si výjimečné tóny květů pomerančovníku. Základní akordy vás překvapí svou originalitou a hravostí, spojují hřejivou vůni santalového dřeva se sladkým marshmallow. Zasloužíte si to nejlepší, provoňte své tělo parfémovanou vodou Dolce&Gabbana Pour Femme Intense.