Hledáme 5 mužů, kteří s námi budou hubnout a získají balíček produktů KetoMix na dva měsíce.

Téma hubnutí a kilogramy navíc neřeší jen ženy, ale trápí i muže. I mužům vadí rozložitá postava, omezení pohybu, nadměrné velikosti oblečení a další nepříjemné situace, které se pojí s nadváhou. Těšíme se, že vám představíme v novém projektu muže, kterým s hubnutím rádi pomůžeme.

Výzva pro muže:

Zapojte se do našeho projektu s českou nízkosacharidovou dietou KetoMix. Máte nadváhu, nelíbí se vám vaše postava a plánujete se svými kily navíc něco udělat a efektivně a jednoduše je shodit?

Partnerem našeho projektu je KetoMix, kvalitní proteinové jídlo, které pomáhá klientům rychle a snadno s úpravou jejich váhy.

Pět mužů s nadváhou, které vybereme, získají produkty KetoMix na dva měsíce.

Během této doby určitě zhubnete tak, že budete se sebou spokojení. Stejně tak jako u předchozích projektů budeme rádi u toho budeme a zprostředkujeme ostatním, které hubnutí zajímá, váš příběh!

Milé čtenářky, i vy můžete přihlásit někoho, kdo má o projekt zájem!

Podmínky projektu:

Podmínkou účasti je spolupráce s redakcí na článcích o průběhu hubnutí. Nejprve vás představíme čtenářkám, vyfotíme vás a následně se budete s ostatními dělit o své úspěchy a pocity.  I když jsme magazín pro ženy, zajímá nás, jak vše zvládnete a jaká proměna vás čeká na konci projektu. Podmínkou je i závěrečné focení v Praze.
Změna jídelníčku bude pro vás možná na začátku radikální. Ale uvidíte, jakmile se hubnoucí proces rozjede, bude vás tato změna rozhodně bavit. Nebudete muset počítat kalorie, cvičit, nebudete mít hlad a na široké nabídce jídel si určitě pochutnáte.

S námi to zvládnete, ostatní čtenářky vám budou držet palce a budou obdivovat vaše úspěchy.

Jak se do této akce zapojit, abychom vás vybrali?

  • Musí vám být více jak 18 let a být z ČR.
  • Nezapomeňte, že dieta není pro každého, zde najdete, zda se to náhodou netýká i vás.
  • Musíte být na stránkách www.zena-in.cz zaregistrovaný. Může vás přihlásit i naše čtenářka, která je u nás zaregistrovaná, ale pak budeme chtít, abyste se zaregistroval i vy.
  • Pod svým přihlášením nám vyplňte krátkou anketu a napište nám, proč bychom měli vybrat zrovna vás – krátký stručný příběh, kolik je vám let, kolik měříte, kolik vážíte, zda jste již nějakou dietu držel a kolik chcete zhubnout.
  • Všechny vaše příspěvky si pročteme a do 10. 6. 2020 vybereme adepty, které se zúčastní našeho projektu.

Zhubněte kila, která nechcete

Jak byly úspěšné čtenářky v minulých projektech se dozvíte v našem speciálu ZDE.

Jak se zapojit do projektu?

Vyplňte tuto krátkou anketu – nezapomeňte, že musíte být na našich stránkách zaregistrovaný a přihlášený, aby se vám anketa zobrazila, děkujeme! Přihlásit vás může i naše čtenářka, která je zaregistrovaná.

Případně se zaregistrujte zde.

Anketa probíhá ZDE (klikněte).

POZOR!
Na tento email zašlete zároveň fotografii zájemce - soutez@zena-in.cz – do předmětu napište svůj nick, přezdívku, jakou máte v registraci na www.zena-in.cz a své celé jméno i zájemce o hubnutí.

Musí tam být obě informace, abychom vás pak bez problémů mohli vyhledat a kontaktovat a přiřadit vaší fotografii k vaší osobě.

Podívejte se, zda je pro vás dieta vhodná.

Do projektu se můžete hlásit do 10. 6. do 23:59.

Proteinová dieta KetoMix– kvalitní proteinové jídlo, které pomáhá rychle a snadno s úbytky váhy

KetoMix je kvalitní proteinové jídlo, které pomáhá klientům rychle a snadno s úpravou jejich váhy. Bez nutnosti cvičit, počítat kalorie nebo vařit. Produkty KetoMix je možné používat jako celodenní stravu (ve fázi hubnutí), i jako náhradu některého z běžných jídel (v době udržování hmotnosti).

Jak dieta funguje?

KetoMix dieta je rozdělena na několik fází:

V první fázi se jíte pouze KetoMix jídla, která dorazí až k vám domů. Denně je potřeba ještě sníst půl kila. Není třeba se bát hladu ani chutí. Dieta obsahuje vše, co tělo potřebuje – ať už jde o vlákninu, minerály nebo vitamíny. A je nastavená tak, aby se tělo „netrápilo“.

Ve druhé fázi je stále nutné hlídat si příjem cukrů, ale již ne tak striktně. Třikrát denně je nutné jíst některé z KetoMix jídel. Další dvě jsou již zcela ve vaší režii. Jedinou podmínkou je to, aby odpovídala zásadám zdravé výživy.

Třetí fáze diety už vlastně žádnou dietou není. Jde o to, udržet si návyky získané s touto dietou i v dalším životě.
Není třeba se bát jednostrannosti – najdete si pokrmy, které vám chutnají a vyhovují

Jídla KetoMix jsou zcela bez glutamátů a bez lepku s vysoce kvalitním anglickým proteinem. Oproti jiným nízkosacharidovým dietám nabízí KetoMix samostatně koktejlový protein bez příchuti. Tu si určujete sami, podle toho, na jakou máte zrovna chuť. Na výběr je několik příchutí, které si vybíráte, když nakupujete. Kromě koktejlů máte na výběr z celé řady dalších jídel – od chleba a housek, přes omelety, polévky a tyčinky až ke kaším nebo pudinku. Také čokoláda nebo víno!

Více na www.ketomix.cz