Vše začalo láskou k hummusu… tu si Štěpán, zakladatel společnosti I love Hummus, přivezl z častých návštěv blízkého východu. Z malé kuchyně, kde s dohledem své babičky ladil recept k dokonalosti se postupně přesunul do větších prostor, aby Hummus mohl nabídnout i Vám.

Nyní se chystáme otevřít novou kapitolu našeho příběhu a k němu hledáme nové jméno… nové logo. Pomozte nám s jeho výběrem a vyhrajte jednu z cen v podobě výrobků od “zatím“ I love Hummus.

Děkujeme za vyplnění naší ankety

1. - 3. výhra: Celé portfolio produktů od značky I love Hummus
Hummus ORIGINAL, Hummus s cibulkou, Hummus s olivami, Hummus s rajčaty, Bio Hummus ORIGINAL, Bio Hummus karamelizovaná cibulka, Bio Hummus rajčata, Bio Hummus Chilli, I love Hummus, Kimchi pálivé, nepálivé, Tahini

4. - 10. výhra: Celá řada hummusů od značky I love Hummus
Hummus ORIGINAL, Hummus s cibulkou, Hummus s olivami, Hummus s rajčaty, Bio Hummus ORIGINAL, Bio Hummus karamelizovaná cibulka, Bio Hummus rajčata, Bio Hummus Chilli

A to není vše...

Odpovězte na všechny otázky a máte šanci získat Odšťavňovač Catler JE4011 v hodnotě 5 777 Kč!

Odšťavňovač Catler JE4011 s výkonným 1200W motorem zachovává ve šťávě všechny chutě ovoce nebo zeleniny, neodstřeďuje potřebné živiny a zachovává veškeré vitamíny. Zajistí maximální výtěžnost a přípravu té nejkvalitnější a čerstvé šťávy doslova během několika vteřin od citrusů, přes kořenovou a listovou zeleninu až po problematický ananas. Díky elektronickému ovládání můžete nastavit 5 různých druhů rychlosti, vždy tedy zrovna tu optimální pro daný druh ovoce či zeleniny. Velký LCD displej zobrazuje právě nastavenou rychlost.

Odpovězte na otázky v anketě a jedna z vás se může těšit na poukaz Tesco
v hodnotě 2 000 Kč!

Poukaz uplatníte na zboží dle vlastního výběru.

Odpovězte na všechny otázky a máte šanci získat Krásné pánve Tefal! TEFAL EXCELLENCE WOK 28 CM a TEFAL EXCELLENCE 28 CM v hodnotě 2 700 Kč!